دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
دستگیری مزاحم اینستاگرامی با ۲۰ آیدی در گرمسار
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری مزاحم اینستاگرامی با ۲۰ آیدی مختلف در شهرستان گرمسار خبر داد.

به گزارش مرآت، سردار عبدالله حسنی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی اعلام شکایت بانوی گرمساری مبنی بر مزاحمت و هتک حیثیت در بستر شبکه اجتماعی اینستاگرام بلافاصله پس از تشکیل پرونده اقدامات تخصصی مأموران انتظامی در این راستا آغاز شد.

وی افزود: کارشناسان پلیس در بررسی مستندات و تحقیقات فنی خود دریافتند، متهم با ۲۰ آیدی مختلف به‌طور مداوم برای شاکی پرونده ایجاد مزاحمت کرده است.

فرمانده انتظامی استان سمنان ادامه داد: متهم ۲۸ ساله در بررسی‌های مجدانه پلیس شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شده است.

حسنی با بیان اینکه متهم در اظهارات خود به جرمش اعتراف کرد، اضافه کرد: پرونده تکمیل و به همراه مجرم به مرجع قضایی ارسال شده است.

کشف محموله میلیاردی چوب قاچاق در دامغان

وی همچنین از کشف محموله میلیاردی چوب قاچاق در شهرستان دامغان خبر داد و گفت: مأموران پاسگاه انتظامی قهاب، حین کنترل وسایل نقلیه عبوری در محورهای شهرستان دامغان به یک دستگاه وانت نیسان حامل بار چوب مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

حسنی تصریح کرد: مأموران پس از متوقف کردن خودرو در بازرسی از آنها موفق به کشف ۵۰۰ کیلوگرم چوب طاق قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال شدند.

وی خاطرنشان کرد: در این خصوص راننده و سرنشین وانت نیسان که غیربومی هستند، دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.