دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس اداره محیط‌زیست سمنان خبر داد؛   
دستگیری شکارچیان غیر مجاز در سرخه/ ۳ قوچ و میش شکار شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس اداره محیط‌زیست سمنان از دستگیری شکارچیان غیر مجاز در سرخه خبر داد و گفت: در این راستا لاشه یک راس قوچ و یک راس میش وحشی و یک راس بره کشف شد.

به گزارش مرآت، حسین حیدر پور رئیس اداره محیط‌زیست سمنان،  بابیان اینکه ماموران اجرایی محیط‌زیست هنگام گشت و کنترل مناطق، متوجه وجود شکارچی در حوزه سرخه شدند، ابراز داشت: ماموران پس از بررسی، رد زنی و سپس استقرار در جاده خروجی منطقه موفق به دستگیری متخلفان شکار و صید شدند.

وی افزود: در پی بازرسی‌های اولیه از این متخلفان علاوه بر لاشه یک راس قوچ و یک راس میش وحشی و یک راس بره و سه عدد فشنگ ساچمه و چهار پاره نیز کشف‌شده است.

رئیس اداره محیط‌زیست سمنان بابیان اینکه متخلفان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی سرخه شدند، ابراز داشت: خسارت وارده به محیط‌زیست به هیچ عنوان قابل جبران نیست و از مردم تقاضا می‌شود از شکار حیات وحش به طور جد خودداری کنند.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.