تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    استاندار سمنان در جلسه شورای اداری سمنان:
در انتصابات معیارم شایسته گزینی است نه ایل و تبار/ حتما نظرات نمایندگان مردم در مجلس اخذ می شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان با بیان اینکه در شرایط مساوی، اولویت انتصاب مدیران با نیروهای بومی است اذعان کرد: استانهایی موفق هستند که از تجربه چهره های مختلف استانهای دیگر بهره بگیرند.

به گزارش خبرنگار مرآت، علیرضا آشناگر استاندار سمنان در نشست شورای اداری شهرستان سمنان با اشاره به عدم تخصیص سهمیه بنزین به دستگاه های دولتی گفت: برای دستگاههای دولتی، سهمیه ای تخصیص نیافته است و از سویی دیگر منابع دولت نیز منابع زیادی نیست، لذا لازم است تا مدیران از محل صرفه جویی ، این مشکل را مرتفع نمایند.‌

آشناگر با تاکید بر اینکه  نباید با بی توجهی و عفلت برخی دستگاهها اعتبارات استان برگشت بخورد اظهار کرد: باید دقت شود تا کیفیت اقدامات و پروزه ها، فدای سرعت انجام آن نشود.

وی خواستار تدوین سند سازگاری با کم آبی شد و گفت:  سند های توسعه روستایی که به همت دستگاههای مختلف و بویژه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان انجام شده است، اجرایی شود.‌

استاندار سمنان با اشاره به ملاک انتصابات خود در استان ابراز کرد: شایستگی، مهمترین معیار انتخاب مدیران دستگاههای اجرایی است و من بعنوان نماینده دولت وظیفه دارم تا شایسته گزینی نمایم.‌

آشناگر با تاکید بر اینکه در انتصابات به نزاد و ایل و تبار توجه نمی کند اظهار کرد: داشتن دانش لازم جهت اعمال سیاستهای کلی دولت در منطقه، تجربه ی کافی متناسب با شغل به افراد و داشتن تعهد کافی از شروط واگذاری مسئولیتهای مدیریتی به افراد است و من در این زمینه به این موارد توجه داشته ام نه نژاد و ایل و تبار.

وی در ادامه افزود: بیش از سه دهه فعالیتی مدیریتی در استانهای مختلف داشته ام و تلاش کرده ام تا نیروهای زبده ، موفق و با تجربه را از استانهای مختلف کشور جهت انجام خدمت در استان سمنان دعوت نمایم.

استاندار سمنان با بیان اینکه در شرایط مساوی، اولویت انتصاب مدیران با نیروهای بومی است اذعان کرد: استانهایی موفق هستند که از تجربه ی چهره های مختلف استانهای دیگر بهره بگیرند.

آشناگرخاطرنشان کرد:  در حال حاضر اکثریت نیروهای مدیریتی استان، افراد شایسته و بومی بوده و این بسیار خوب و درخور توجه است.

وی با تاکید بر اصل شایستگی در مسئولیت پذیری و خدمت به مردم گفت: در انتصاب مدیران، حتما نظرات نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی اخذ می شود.

استاندار سمنان از تخصیص 26میلیارد تومان از اعتبارات استان خبر داد و گفت:  ۵۷ میلیارد تومان مجموع اعتبارات شهرستان سمنان است که ۲۶ میلیارد و ششصد میلیون تومان آن تخصیص یافته است و امیدواریم در سال آینده شاهد افزایش این اعتبارات باشیم.‌

انتهای پیام/ن

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه