تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معاون سازمان صمت استان اعلام کرد:
دریافت بیش از 1300 مورد شکایت مردمی از واحدهای صنفی سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از گزارش افزون بر یک‌هزار و 300 مورد شکایت مردمی در خصوص تخلفات واحدهای صنفی در این استان خبر داد.

به گزارش مرآت، مهدی یحیایی ظهر امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان سمنان که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری، یک‌هزار و 339 مورد شکایت مردمی در خصوص کالا و خدمات از طریق ستادهای خبری مستقر در سازمان صنعت، معدن و تجارت و نیز ادارات نمایندگی‌های شهرستان‌های تابعه اخذ شده که یک‌هزار و 172 مورد مربوط به بخش کالا و مابقی مربوط به خدمات است.

وی با بیان اینکه 556 مورد از شکایات ثبت‌شده در سامانه از سوی ناظران افتخاری دریافت شده است، اضافه کرد: با بررسی‌ها و بازرسی‌های انجام‌شده، 100 درصد گزارش‌های واصله و گزارش متخلف، قابل‌پیگیری تشخیص داده شد که از مجموع شکایات، 963 مورد گزارش به‌صورت تلفنی، 33 گزارش حضوری و مابقی نیز به‌صورت کتبی ارسال شده است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بیان کرد: از مجموع این شکایات دریافتی، تعداد 864 تخلف صنفی شناسایی و تشکیل پرونده شد که برای بررسی و سیر مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

یحیایی با بیان اینکه گران‌فروشی و تقلب از بیشترین موارد تخلف در شکایات مردمی است، خاطرنشان کرد: تعداد شکایات دریافتی در این مدت در مقایسه با مدت مشابه آن در سال گذشته حدود چهار درصد و تعداد پرونده‌های تنظیم‌شده 23 درصد افزایش داشته است.

وی یادآور شد: هم استانی‌ها می‌توانند شکایات و گزارشات خود را اعم از گران‌فروشی، کم‌فروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور صورت‌حساب، عرضه و فروش کالای قاچاق به شماره 124 سامانه ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گزارش کنند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه