شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس هیات دو و میدانی استان سمنان:

دختران دونده استان سمنان قهرمان ۴۰۰ متر امدادی کشور شدند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس هیات دو و میدانی استان سمنان گفت: تیم دختران ابرسازه سمنان در لیگ باشگاهی کشور موفق به کسب مقام قهرمانی در ماده چهار در ۴۰۰ متر امدادی شدند.

به گزارش مرآت، علی اصغر نصیری گرجی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: لیگ باشگاهی دو و میدانی کشور به میزبانی خرم آباد طی روزهای پنجشنبه و جمعه گذشته به مدت ۲ روز برگزار شد و تیم نوجوانان و جوانان ابرسازه سمنان با ۱۳ بازیکن در این مسابقات حضور یافت.

وی افزود: استان سمنان در این مسابقات جایگاه هشتم کشوری را به دست آورد و در ماده چهار در ۴۰۰متر امدادی به مقام قهرمانی رسید و در این ماده پلیمر خلیج فارس خرم آباد و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان به ترتیب در سکوهای دوم و سوم ایستادند.

نصیری گرجی تصریح کرد: وضعیت استان سمنان در رشته دو و میدانی مطلوب است و تلاش های لازم برای شناسایی ضعف های تیم و رفع آن صورت می گیرد.

وی در خصوص وضعیت مالی هیات دو و میدانی استان اضافه کرد: چالش های مالی اقتصادی تاکنون اجازه جذب سرمایه گذار و حمایت از تیم ها را نداده است.

حدود ۳۰۰ ورزشکار سازمان یافته در سطح استان سمنان مشغول فعالیت در رشته دومیدانی هستند.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.