تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معاون سیاسی استاندار سمنان:    
دانش آموزان در انتخابات تخصص و دانش کاندید را مدنظر قرار دهند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون سیاسی استاندار سمنان بابیان اینکه عموم مردم تعیین‌کننده سرنوشت جامعه و کشور هستند، گفت: دانش آموزان در انتخابات تخصص، توانایی، دانایی، دانش کاندید را مدنظر قرار دهند.

به گزارش مرآت، حبیب‌الله خجسته پور بیان اینکه دانش آموزان در انتخابات تخصص، توانایی، دانایی، دانش کاندید را مدنظر قرار دهند، اظهار داشت: آحاد مردم و به‌ویژه رأی اولی‌ها، دست خداوند در عزت بخشیدن به کاندیداها در پای صندوق‌های روی هستند.

وی با تأکید بر اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قانون دموکراسی برقرار است و مردم تعیین‌کننده سرنوشت جامعه و کشور هستند، افزود: انتخاب فرد اصلح در پای صندوق روی باید در اولویت نخست عموم مردم به‌ویژه روی اولی‌ها قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بابیان اینکه انتخابات عرصه‌ای است که افراد خود را برای قرار گرفتن در جایگاهی از حکومت داوطلب می‌کنند، تصریح کرد: دانش آموزان روی اولی باید به این مهم توجه کنند تا به افرادی که روی می‌دهند متناسب با جایگاهی که برای آن داوطلب شدند، تخصص، توانایی، دانایی، دانش و ویژگی‌های متناسب با آن را داشته باشند.

خجسته پور با تأکید بر اینکه حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات مهم‌ترین رویکرد دولت در برگزاری این انتخابات است، تصریح کرد: کاندیدا و داوطلب شدن برای در اختیار گرفتن مقامات یک حکومت برای خدمت به مردم درصورتی‌که متناسب با آن جایگاه توانمندی وجود داشته باشد که اقدامی بسیار پسندیده و ارزشمند است.

 مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه