شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان:    
دانشگاه فنی‌حرفه‌ای سمنان ۴۰۰۰دانشجو دارد/اشتغال۷۰درصدی دانشجویان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان، بابیان اینکه ۷۰ درصد دانشجویان این دانشگاه جذب بازار کار می‌شوند، گفت: این دانشگاه در سطح استان چهار هزار دانشجو دارد.

به گزارش مرآت،  رضا نقدی سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان، بابیان اینکه این دانشگاه پرورش نیروهای متخصص و کارآمد در عرصه صنعت و کار استان را بر عهده دارد، تأکید کرد: بیش از چهار هزار دانشجو از خدمات این دانشگاه در ۴۶ رشته تحصیل می‌کنند.

وی توسعه، اشتغال و کارآفرینی دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای را رسالت این مجموعه دانست و تأکید کرد: توسعه کشور به سمت اشتغال‌زایی و کارآفرینی از اهداف و مأموریت اصلی دانشگاه‌های نسل سوم است.

سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان بابیان اینکه این مجموعه دانشگاهی ذاتاً کارآفرین است، گفت: تقویت رسالت دانشگاه فنی و حرفه‌ای در دستور کار قرار دارد.

نقدی گفت: بیش از ۷۰ درصد فارغ‌التحصیلان این دانشگاه بعد از اتمام تحصیلات دوره کاردانی خود جذب بازار کار می‌شوند.

وی افزود: دانشگاه فنی و حرفه‌ای به‌عنوان دانشگاهی شغل محور و کارآفرین دارای تعاملی سازنده با سایر دستگاه‌ها و سازمان‌های مرتبط بوده و آمادگی خود را برای ایفای نقشی مؤثر و سازنده در دفاع از آرمان‌های انقلاب شکوهمند اسلامی ایران اعلام می‌کند.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه