دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

افتخاری دوباره برای استان؛

دانشمند سمنانی جزو ۱۷ استاد برتر کشور تقدیر شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
بر اساس ارزیابی های انجام شده از سوی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری، علی خیرالدین استاد ممتاز دانشکده مهندسی عمران دانشگاه سمنان در جمع ۱۷ عضو هیات علمی برتر کشور قرار گرفت.

به گزارش مرآت، آیین نکوداشت اعضای هیأت علمی نمونه کشوری در سال تحصیلی ۱۳۹۹_۱۴۰۰ عصر سه‌شنبه ۱۲ مرداد با حضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری در سالن شهدای جهاد علمی این وزارتخانه برگزار شد.

وزارت علوم اعضای هیات علمی دانشگاه‌های کشور را بر اساس فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فناوری، اجرایی و فرهنگی اجتماعی مورد ارزیابی قرار داده است و در نهایت ۱۷ عضو هیات علمی از دانشگاههای مختلف کشور توانستند امتیازات لازم را بر اساس معیارهای مشخص شده به دست آورند. 

خیرالدین از استادان برجسته دانشگاه سمنان و تنها استاد ممتاز این استان است که بیش از ۴۰ سال سابقه تدریس  در آموزش عالی را داراست.

وی دارای بیش از ۲۰ دانش‌آموخته دکتری تخصصی، و ده‌ها دانش‌آموخته کارشناسی ارشد پس از ارتقاء به مرتبه استادی است و در مجموع  دارای بیش از  ۱۲ کتاب تألیفی، بیش از ۵۰۰ مقاله ISI و علمی -پژوهشی و چندین طرح بین المللی و ملی و ثبت اختراع است.

انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر سازمان نظام‌مهندسی کشور، رئیس نمونه دانشگاه‌های سراسر کشور، مؤلف کتاب برگزیده استان، سخنران کلیدی در بیش از ۱۵ کنفرانس ملی و بین المللی، عضویت در مجامع علمی بین المللی و کمیته ها و قطب‌های علمی از دیگر افتخارات درخشان خیرالدین است.

وی در تدوین و بازنگری آیین نامه بتن ایران نیز که به تازگی منتشر شده ،به عنوان عضو کمیته فنی همکاری داشت.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.