تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

    
خیلی‌ از مدیران فوتبال ایران مثل سرپرست باشگاه پرسپولیس هستند!
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
پیشکسوت آبی پوشان گفت: بسیاری از مدیران فوتبالی ما مثل رسول پناه هستند با این تفاوت که فایل صوتی از آنها بیرون نیامده تا ناچار به استعفا شوند.

به گزارش مرآت، محمد نوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شرایط استقلال هنوز تغییر خاصی نکرده و همانطور که می‌بینیم پنجره‌ها بسته است و هر چقدر هم که بازیکن خریداری شود تأثیری ندارد چون قابل استفاده نیستند.

وی اضافه کرد: تاکنون هر وعده‌ای از هیأت مدیره شنیدیم محقق نشده. اشاره مستقیم من به بازگشت میلیچ، تمدید قرارداد علی کریمی، پرداخت بدهی به شفر و باز شدن پنجره نقل و انتقالات است.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمی‌شود و تا زمانی که فیفا اعلام نکرده پنجره استقلال باز است، ما نمی‌توانیم به وعده‌ها دل خوش باشیم. از نظر من شرایط استقلال شباهتی به آرامش ندارد. وقتی هنوز پنجره‌های نقل و انتقالات بسته است و تکلیف سه تا از بهترین بازیکنان مشخص نیست، شرایط عادی نیست.

مدافع تیم فوتبال استقلال در دهه هشتاد در ادامه با اشاره به وضعیت رسول پناه و فایل صوتی و تصویری که از وی در فضای مجازی منتشر شد بیان داشت: این حکایت خیلی از مدیران ورزشی ماست که در فوتبال حضور دارند. مگر فکر می‌کنید سایر مدیران چطور هستند؟ خیلی از مدیران ما افکار و رفتاری مثل رسول پناه دارند با این تفاوت که فایل صوتی و تصویری شأن منتشر نشده است. اگر قرار باشد ماهیت همه فاش شود، شک نداشته باشید که بسیاری از مدیران باید مثل مدیر سابق پرسپولیس استعفا بدهند و بروند سراغ کاری که بلد هستند و در آن تخصص دارند.

بازیکن پیشین آبی پوشان تاکید کرد: متأسفانه در جامعه مردم دو دسته‌اند. اگر سن شأن جوان باشد فکر می‌کنند بهترین فوتبالیست هستند و حق شأن خورده شده و اگر پا به سن گذاشته باشند فکر می‌کنند متخصص فوتبال هستند و حق شأن مدیریت در باشگاه است. برای همین است که چنین شرایط حادی بر فوتبال ما حاکم شده است.

وی بیان داشت: شما کمتر هوادار فوتبالی را می‌بینید که از شرایط تیمش رضایت داشته باشد. از استقلال و پرسپولیس گرفته تا تیم ملی و غیره.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.