دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

  فرمانده انتظامی استان سمنان:   
خواهر و برادر قمارباز در گرمسار دستگیر شدند/قمار در تیررس پلیس
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری خواهر و برادر قمارباز در گرمسار خبر داد و گفت: سایت‌های قمار و شرط‌بندی در تیررس نگاه پلیس فتا قرار دارد و با آن‌ها برخورد جدی می‌شود.

به گزارش مرآت، سردار عبدالله حسنی عصر چهارشنبه طی جلسه ویدئوکنفرانسی با کارکنان انتظامی سمنان ضمن بیان اینکه در پی راه‌اندازی سایت قمار و شرط‌بندی در گرمسار موضوع بلافاصله برای بررسی‌های بیشتر به پلیس فتا گزارش شد، ابراز داشت: بر این اساس کارآگاهان سایبری پلیس وارد عمل شده و تحقیقات تخصصی خود را آغاز کردند.

وی بابیان اینکه ردپای یک خواهر و برادر گرمساری در این عملیات شناسایی شد، افزود: این دو نفر که با سودای کسب و درآمد در فضای مجازی سایت قمار و شرط‌بندی راه‌اندازی کرده بودند، دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه متهمان بالغ‌بر ۱۲۲ و نیم میلیارد ریال گردش مالی داشتند، ابراز داشت: این خواهر و برادر برای انجام روند پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

حسنی ضمن هشدار به کاربران این سایت‌ها، اضافه کرد: سایت‌های قمار و شرط‌بندی در تیررس نگاه پلیس فتا قرار دارد و با آن‌ها برخورد می‌شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.