تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس انجمن مدیران صنایع استان:  
خطرپذیری برای سرمایه‌گذاری اقتصادی در سمنان کاهش یافت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس انجمن مدیران صنایع و خوشه قطعات‌ خودرو استان سمنان گفت: خطرپذیری فعالان اقتصادی برای سرمایه‌گذاری در بخش تولید و صنعت در کشور و استان سمنان به دلیل فشارهای خارجی و تحریم کاهش یافت.

به گزارش مرآت، رستم سعداللهی روز دوشنبه افزود: اعتماد مردم به مسئولان دستگاه‌های اجرایی برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی به دلیل دیوان سالاری و کاغذبازی اداری کاهش یافته است.

وی خاطر نشان کرد: دلسردی و دیدگاه منفی‌ فعالان اقتصادی برای اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری تنها مختص به سمنان نیست و در دیگر استان‌های کشور هم این شرایط وجود دارد.

رئیس انجمن مدیران صنایع و خوشه قطعات‌ خودرو استان سمنان ادامه داد: تفکر اقشار مردم برای رونق تولید با توجه به فقدان برنامه مشخص از سوی مسئولان توسعه‌محور نیست.

وی اضافه کرد: حمایت از واحدهای صنعتی و سرمایه‌گذاران در این بخش باید به عنوان شاخص‌های مهم با تلاش مسئولان فرهنگ‌سازی شود.

سعداللهی تصریح کرد: کاهش تصدی‌گری دولت در اجرای طرح‌های اقتصادی به معنی واقعی در کشور اجرا شود و با این راهبرد بخش خصوصی میدان‎دار تولید می‌شود.

رئیس انجمن مدیران صنایع و خوشه قطعات‌ خودرو استان سمنان گفت: عزم ملی برای حمایت از واحدهای صنعتی در کشور شکل گیرد و با کلی‌گویی نمی‌توان مشکلات بخش تولید را کاهش داد.

استان سمنان حدود ۲ هزار و ۱۰ پروانه بهره برداری واحدهای تولیدی و صنعتی دارد، سهم اشتغال سمنان در بخش صنعت و معدن بیش از ۳۸ درصد و سهم بخش صنعت و معدن از تولید ناخالص استان حدود ۲۲ درصد است.​

ایرنا

انتهای پیام/م  

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه