شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

استاندار سمنان:

حواشی و مسائل جانبی مانع رشد استان سمنان نشوند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان با بیان اینکه حواشی و مسائل جانبی مانع رشد استان نشوند ، گفت: اتحاد در میان تمامی مسئولان در سطوح مختلف ما را به سمت توسعه و رشد سوق می‌دهد.

به گزارش مرآت، علی رضا آشناگر در دیدار صبح پنج شنبه با نماینده گرمسار و آرادان در مجلس و همچنین فرماندار گرمسار درباره ضرورت وحدت مسئولان گفت: باید تلاش کرد تا با همدلی و اتحاد در میان تمامی مسئولان در سطوح مختلف به سوی رشد و ارتقا استان گام برداشت و طرح‌های بزرگ و توسعه‌ای استان را به فرجام رساند.

وی با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد از صنایع استان در شهرستان گرمسار مستقر است، افزود: نزدیکی به پایتخت و نرخ رشد بالای جمعیت در این منطقه ظرفیت مناسبی جهت رشد و توسعه این شهرستان است که باید مورد توجه تمامی مسئولان قرار گیرد.‌

استاندار سمنان با اشاره به چند طرح بزرگ عمرانی شهرستان گرمسار همچون سد نمرود و خط راه آهن گفت: باید بدون توجه به حاشیه‌ها و با در نظر گرفتن جمیع جهات تلاش کرد تا ضمن بهره‌مندی از انرژی بالای نمایندگان و با بهره‌مندی از خرد جمعی و همراهی تمامی مسئولان، مشکلات این منطقه را برطرف و به فرجام رساند.

بروز برخی اختلافات میان نمایندگان و فرمانداران به خصوص در گرمسار و شاهرود به نظر می‌رسد یکی از عوامل اصلی سخنان امروز استاندار سمنان است. اختلافاتی که به خصوص در این دو شهرستان علنی شده است.

مهر

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.