دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
حواشی انتخابات فدراسیون فوتبال|‌ کریمی و آجورلو مجمع را ترک کردند/ خبر خوب بهاروند برای رئیس بعدی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست فعلی فدراسیون فوتبال در جریان سخنرانی خود در مجمع انتخاباتی این فدراسیون موردی را بیان کرد که می‌تواند برای سکاندار بعدی فدراسیون فوتبال امیدبخش باشد.

به گزارش مرآت ، مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال،‌ صبح امروز (یکشنبه) در سالن اجلاس سران برگزار می‌شود و بر همین اساس اعضای مجمع از ساعتی پیش یک به یک برای حضور در این مجمع وارد سالن شدند.

* علی کریمی در بدو ورود به سالن با کیومرث هاشمی دیدار و خوش‌و‌بش کرد و دو کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال لحظاتی با یکدیگر گفت‌و‌گو کردند.

* اسکوچیچ و وحید هاشمیان در سالن حضور پیدا کردند.

* ساعت 9:45 صبح، رسانه‌ها اجازه ورود به سالن را پیدا کردند. تصویربرداری برای خبرنگاران ممنوع است و فقط عکاسان و تصویربرداران رسانه‌های تصویری اجازه این کار را دارند.

* پس از ورود علی کریمی و کیومرث هاشمی، تعدادی از اعضای مجمع به سمت کریمی رفتند و با او به صحبت کردن پرداختند. حضور کریمی به عنوان کاندیدا در انتخابات برای اعضای مجمع هم جالب توجه است.

* مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در محل برگزاری مجمع حضور یافت. او به‌عنوان عضو افتخاری در انتخابات فدراسیون فوتبال حاضر است و حق رأی ندارد.

* رضا عنایتی مالک باشگاه هوادار و سرمربی این تیم که عضو مجمع است، پس از پخش سرود وارد سالن شد که بلافاصله سمت علی کریمی رفت.

* مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال و گرداننده مجمع، سخنرانی ابتدایی را انجام داد که اعلام کرد ناظران AFC و فیفا به صورت آنلاین روند برگزاری مجمع را دنبال می‌کنند. همچنین اعلام شد اعضای کمیته انتخابات نیز در مجمع حضور دارند.

* حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال در سخنان خود اعلام کرد انتقادات و صحبت از فدراسیون بدهکار درست نیست، بلکه فدراسیون 150 الی 160 میلیارد تومان در حساب خود در فیفا دارد که رئیس بعدی می‌تواند از آن برای پرداخت بدهی‌ها استفاده کند.

* علی فلاحتی شهاب‌الدینی رئیس کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال از اعضای مجمع درخواست کرد هنگام رأی دادن، گوشی تلفن همراه و لوازم تصویربرداری به همراه نیاورند و در صورت زنگ خوردن گوشی، ممکن است موضوع در کمیته اخلاق بررسی شود.

* دبیرکل فدراسیون فوتبال از افراد رأی‌دهنده خواست برگه رأی خود را بپوشانند تا کسی از این برگه عکس نگیرد. نبی همچنین به طعنه گفت که لنز دوربین عکاسان قوی است و آنها شاید از برگه‌ها تصویربرداری کنند!

* در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال، در اقدامی جالب توسط یک نقاش چهره چهار کاندیدای انتخاباتی فدراسیون فوتبال روی صفحات بزرگ طراحی شد.

* مصطفی آجورلو و علی کریمی پس از پایان دور اول رأی‌گیری با تبریک به کیومرث هاشمی و شهاب‌الدین عزیزی خادم سالن را ترک کردند و از سوی حاضران مورد تشویق قرار گرفتند.

تسنیم

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.