شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل هلال احمر استان سمنان در گفت و گو با مرآت مطرح کرد؛

حضور 82 داوطلب هلال احمر در مناطق محروم / اجرای طرح نذر آب با اعتبار بیش از 2 میلیارد ریال

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مظفر محمدخانی با اشاره به خدمت رسانی هلال احمر در حوزه های مختلف به مردم در استان گفت: 82 داوطلب هلال احمر برای خدمت رسانی به مردم در مناظق محروم حضور پیدا کردند و اعتباری بالغ بر 420 میلیون ریال هزینه شده است.

 مظفر محمدخانی، مدیرکل هلال احمر استان سمنان در گفت و گو با خبرنگار مرآت درباره آخرین اقدامات هلال احمر در استان سمنان گفت: اقدامات گسترده ای در معاونت داوطلبان هلال احمر استان صورت گرفته که یکی از این اقدامات اعزام کاروان سلامت به مناطق محروم با حضور 82 داوطلب در 6 ماهه اول سال 1400 به ارزش بیش از 420 میلیون ریال بوده است.

محمدخانی با اشاره به پروژه های داوطلبی محرومیت زدایی در استان خاطر نشان کرد: در طرح داوطلبی محرومیت زدایی استان 226 نفر از داوطلبان هلال احمر برای خدمت رسانی به بیش از 21 هزار نفر با اعتباری بالغ بر بیش از 6 میلیارد و 700 میلیون ریال شرکت کردند.

مدیرکل هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه یکی ازاقدامات مردمی جمعیت هلال احمر برپایی چادر های سلامت است تصریح کرد: جمعیت هلال احمر در ایام مختلف سال و در مناسبت های مختلف به برپایی چادر های سلامت برای خدمت رسانی پرداخته که در یک سال گذشته 100 چادر با خدمت رسانی 578 داوطلب جمعیت هلال احمر برپا شد که به بیش از 24 هزار نفر با اعتباری بالغ بر 325 میلیون ریال خدمت رسانی انجام شده است.

وی افزود: طرح حامیان سلامت در استان سمنان با حضور 257 داوطلب هلال احمر وخدمت رسانی به بیش از 4 هزار نفر با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال با هدف ارائه ی خدمت جهت همیاری کودکان ، زنان بی سرپرست ، بیماران صعب العلاج و ... اجرا در یک سال گذشته شده است.

محمدخانی در توضیح طرح حامیان کرامت در استان عنوان کرد: 416 داوطلب هلال احمر به بیش از 5 هزار نفر با اعتباری بالغ بر بیش از 6 میلیارد ریال با هدف باهدف ترویج و تکریم شخصیت انسانها و خانواده های تحت پوشش آنان و نیز ترغیب داوطلبان به انجام امور خیریه و خداپسندانه در یک سال گذشته خدمت رسانی کرده اند.

مدیرکل هلال احمر استان سمنان ضمن اشاره به طرح مهم نذر آب در استان تاکید کرد: طرح نذر آب برای تامین آب آشامیدنی برای مناطقی که با کمبود آب و یا با آلودگی آب مواجه هستند اجرا شده است که در این طرح برای خدمت رسانی به 2 هزار و 500 نفر بیش از 40 نفر از داوطلبان هلال احمر حضور داشتند و اعتباری بالغ بر بیش از 2 میلیارد ریال در سال جاری هزینه شده است.

وی درباره طرح همای رحمت توصیح داد: با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا و تعطیلی مشاغل، بسیاری از خانواده ها تحت تاثیر این امر قرار گرفتند که متاسفانه در تامین اقلام و مایحتاج روزانه زندگی خود دچار مشکل هستند که به همت خیرین و اقدام داوطلبانه اعضای هلال احمر بیش از 3 هزار و 600 بسته معیشتی به ارزش 11 میلیارد ریال توسط 431 نفر از داوطلبان هلال احمر توزیع شده است.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.