دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

در سطح کلاس‌های درسی مقاطع اول و دوم؛
حضور دانش آموزان ابتدایی استان سمنان در مدارس اختیاری است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان گفت: با شرایط جدید استان در زمینه شیوع ویروس کرونا حضور دانش آموزان پایه‌های اول و دوم ابتدایی در سطح استان به صورت اختیاری خواهد بود.

به گزارش مرآت، علی رضا آشناگر در جمع خبرنگاران به میزبانی استانداری سمنان ضمن بیان اینکه حضور دانش آموزان پایه‌های اول و دوم ابتدایی استان در کلاس‌های درس اختیاری خواهد بود، ابراز کرد: مسئولان آموزش و پرورش و مدیران مراکز آموزشی به هیچ وجه حق اجباری کردن حضور دانش آموزان در کلاس‌ها را ندارند.

وی با بیان اینکه عدم الزام حضور در کلاس‌های درسی از سوی دانش آموزان مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا است، ابراز کرد: این مصوبه در سطح استان سمنان لازم‌الاجرا است.

استاندار سمنان در ادامه و در پاسخ به سوال خبرنگاران، درباره وضعیت شهرهای استان از امروز شنبه، گفت: در حال حاضر از لحاظ رنگ بندی کرونایی شهرستان‌های آرادان و میامی در وضعیت آبی و سمنان، گرمسار، سرخه، مهدی شهر، شاهرود و دامغان و آرادان در وضعیت زرد قرار دارند در نتیجه ممنوعیت‌های متوجه شهرهای زرد در این شهرستان‌ها ادامه دارد.

آشناگر در ادامه به ضرورت همراهی مردم با مسئولان و کادر درمانی اشاره کرد و گفت: علی رغم کاهش شیوع کرونا همچنان اجرای دستورالعمل‌ها و همچنین فاصله گذاری اجتماعی، دوری از تجمعات مردمی و استفاده از ماسک و لوازم بهداشتی در کنار توصیه‌های کادر درمانی الزامی است.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.