تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مسئول امور بانوان ورزش و جوانان استان سمنان در گفت و گو با مرآت؛    
حضور بیش از 700 بانوی ورزشکار در مسابقات جام رمضان استان/ کشف استعدادها اصلی ترین هدف برگزاری جام رمضان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مسئول امور بانوان ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به اینکه بیش از 700 بانوی ورزشکار در مسابقات جام رمضان در سطح استان به رقابت می پردازند، گفت: کشف استعدادها اصلی ترین هدف برگزاری جام رمضان است.

ناهید امیدی مسئول امور بانوان ورزش و جوانان استان سمنان در گفت و گو با خبرنگار مرآت،  در خصوص برنامه های ورزشی جام رمضان بانوان در سطح استان گفت: در تمامی شهرستان ها مسابقات هیئت های ورزشی انجام می شود که در کنار آن هیئت های ورزشی روستایی برای برگزاری مسابقات برنامه ریزی های لازم را انجام داده اند.

مسئول امور بانوان ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه مسابقات در رشته های ورزشی دومیدانی والیبال، بسکتبال، بدمینتون، کاراته، تکواندو، هندبال، فوتسال و..برگزار می شود، افزود:  برخی مسابقات ورزشی در نواحی به اتمام رسیده است و عناوین برتر انتخاب شدند.

امیدی در ادامه با توجه به اینکه بیش از 700 بانوی ورزشکار در جام رمضان با یکی دیگر رقابت می کننند، مطرح کرد: در رشته والیبال 11 تیم، فوتسال 12 تیم، دوومیدانی 4 تیم، تیراندازی 2 تیم، اسکواش 14 نفرو.. از سطح استان در مسابقات ورزشی حضور داشتند.

وی با توجه به اینکه هر سال در ماه مبارک رمضان ورزشکاران در رشته های ورزشی مختلف با یک دیگر به رقابت می پردازند، عنوان کرد: مسابقات ورزشی فوتسال برای نخستین بار در سطح استان برگزار شده است.

مسئول امور بانوان ورزش و جوانان استان اذعان کرد: بانوان تیرانداز 5 سال و بانوان ورزشکار در رشته های والیبال و بسکتبال بیش از 12 سال است که در رقابت های جام رمضان شرکت می کنند.

امیدی با اشاره به اینکه بیشتر سالن های ورزشی در سمنان میزبان مسابقات ورزشی هستند، افزود: مجموعه ورزشی حجاب، خانه تکواندو، سالن های بهشتی، زنده یاد طالشی و بانوی شهر و شهدای گمنام از سالن های ورزشی هستند که بانوان ورزشکار در آن به رقابت می پردازند.

وی در ادامه مهم ترین هدف برگزاری مسابقات جام رمضان راکشف استعدادهای ورزش در طرح استعدادیابی ورزشکاران در سطح استان دانست و اظهار کرد: پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان پس از افطار از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات است.

مسئول امور بانوان ورزش و جوانان استان مطرح کرد: در مسابقات اسکواش خانم ها محیا ترابی مقام اول،حدیث میرزایی مقام دوم، مریم محمودیان وفاطمه شاهی مقام سوم مشترک راکسب کردند.

امیدی با توجه به اینکه مسابقات تیراندازی بانوان استان به اتمام رسیده است، گفت: در رشته تفنگ بزرگسالان زهرا لجرانپور و ساجده خراسانی و در رشته تپانچه بزرگسالان الهه شادلو و فاطمه فرومدی به ترتیب مقام اول و دوم را کسب کردند.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه