تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس سازمان فضایی ایران مطرح کرد؛
حرکت پرشتاب ایران در تثبیت فناوری فضایی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان فضایی بر حرکت پرشتاب ایران در توسعه و تثبیت فناوری فضایی تاکید کرد و گفت: گام بعدی، حرکت به سمت مدارات با ارتفاع بالا (GEO) است.

به گزارش مرآت، مرتضی براری در توئیتر نوشت: ‏جوانان و فرزندان متخصص ما در این روزها خستگی ناپذیر تلاش می کنند تا راهی که برای توسعه و تثبیت فناوری فضایی شروع شده همچنان پرشتاب ادامه پیدا کند و ثمرات و خدمات آن در اختیار مردم شریف ایران قرار گیرد.

وی با اظهار ‏دست مریزاد و خسته نباشید به همه جوانان و متخصصان حوزه فضایی کشور، تاکید کرد: ‏تلاش شبانه روزی و مستمر متخصصان و دانشمندان ما در حوزه توسعه ماهواره‌برها نیز جای تقدیر و تشکر دارد.

رئیس سازمان فضایی ایران ادامه داد: این عزیزان برای تثبیت فناوری ماهواره‌بر و توسعه آن مبتنی بر نقشه راه ماهواره‌برها از هیچ کوششی فروگذار نکرده اند.

براری با درج هشتگ آینده روشن، گفت: ‏گام بعدی، حرکت به سمت مدارات با ارتفاع بالا (GEO) است.

به گزارش مهر، وزیر ارتباطات شب گذشته از آماده‌سازی سایت پرتاب ماهواره، برای در مدار قرار دادن ماهواره‌ ظفر خبر داد و اظهار امیدواری کرد که این ماهواره در مدار با موفقیت استقرار یابد.

به گفته آذری جهرمی، برای ۵ ماهواره دیگر هم برنامه زمان‌بندی استقرار در مدار نهایی شده است و برنامه ریزی پرتاب ماهواره برای مدار بالای ۵۰۰ کیلومتر از سطح زمین (۶۰۰ کیلومتر) است.

انتهای پیام/پ

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه