تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل راه آهن شمال شرق(۱):    
حادثه قطار جان ۲ شاهرودی را گرفت/ بی‌احتیاطی موتورسوار
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل راه آهن شمال شرق (۱) با اشاره به اینکه بی‌احتیاطی موتورسوار و عدم توجه به اخطار ماموران راه آهن در شاهرود حادثه‌ساز شد، گفت: دو راکب موتور در برخورد با قطار مسافری جان باختند.

به گزارش مرآت، فرشاد زادخور ضمن تائید حادثه برخورد قطار با موتورسیکلت در شاهرود، بیان کرد: شامگاه سه شنبه یک راکب موتور برقی به همراه یک سرنشین در محدوده شهرک نوین در راهبند جاده و ریل قطار دچار حادثه شد و هر دو نفر راکب موتور در دم جان باختند.

وی افزود: راکب موتورسیلکت وقتی به تقاطع قطار می‌رسد که میله‌های راه بند پایین بوده و هشدار برای تردد قطار را مشاهده می‌کند اما اصرار به عبور با وجود میله‌های مسدود کننده راه متأسفانه موجب تصادف او با قطار می‌شود.

مدیرکل راه آهن شمال شرق (۱) بیان کرد: راکبان موتورسیکلت به هوای عبور از ریل تا زمان رسیدن قطار بوده که متأسفانه دچار حادثه و در دم جان می بازد.

زادخور بیان کرد: این افراد میله‌ها و هشدارهای تردد قطار را متأسفانه نادیده گرفته اند.

وی افزود: یکی از تأکیدات راه آهن همیشه در تقاطع‌های جاده و ریل حفظ امنیت مردم بوده و در این راستا نیز تلاش و تمهیدات لازم را صورت داده است اما بعضاً بی توجهی به اقدامات ایمنی منجر به حوادثی این چنین می‌شود.

 راه آهن تمهیدات لازم همچون ایجاد زیرگذر برای عبور ایمن وسایل نقلیه را در منطقه تقاطع ریل و جاده شهرک نوین شاهرود اتخاذ کرده اما عدم تملک زمین‌های اطراف از سوی فرمانداری شاهرود موجب شده هنوز این طرح اجرایی نشود و مردم مجبور شوند از روی ریل عبور کنند.

مهر

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه