تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 رییس انجمن مدیران صنایع استان:   
جولان دلالانِ مواد اولیه در بخش صنعت سمنان نگران‌کننده است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رییس انجمن مدیران صنایع و خوشه قطعات خودرو استان سمنان گفت: جولان دلالان در عرضه و تامین مواد مواد اولیه واحدهای صنعتی و تولیدی استان جدی و نگران‌کننده است.

به گزارش مرآت، رستم سعداللهی روز چهارشنبه افزود: صنعتگران استان به دلیل جولان برخی افراد سودجو در داد و ستد مواد اولیه و افزایش قیمت تمام‌شده کالاهای تولیدی ، نگران آینده فعالیت کاری خود هستند.

وی خاطر نشان کرد: نظارت‌ها برای رفع مشکلات زیرساختی و تدوام تولید در سمنان مستمر باشد و تامین آسان مواد اولیه از خواسته‌های به حق واحدهای صنعتی در استان است.

رییس انجمن مدیران صنایع و خوشه قطعات خودرو استان سمنان ادامه داد: بخش تولید و صنعت در استان به دلیل فشارهای خارجی به سختی فعالیت می‌کنند و بیشتر این واحدها تثبیت اشتغال و جلوگیری از تعطیلی خط تولید را در اولویت کاری خود قرار دادند.

سعداللهی تصریح کرد: براساس آمار بیش از ۹۰ درصد واحدهای صنعتی استان سمنان توان اجرای طرح‌های توسعه‌ای را برای ایجاد اشتغال پایدار و رونق بخش تولید ندارند.

وی اضافه کرد: تاثیر تحریم‌ها بر صنعت استان سمنان در یکسال گذشته غیرقابل تصور بود، اما با تلاش مسوولان بسیاری از این واحدها از تعطیلی حتمی نجات یافتند.

رییس انجمن مدیران صنایع و خوشه قطعات خودرو استان سمنان گفت: حمایت مسوولان از واحدهای صنعتی استان تدوام یابد زیرا رونق تولید با رفع حداکثری دغدغه‌های صنعتگران به ارمغان می‌آید.

استان سمنان حدود ۲ هزار و ۱۰ پروانه بهره برداری واحدهای تولیدی و صنعتی دارد.
سهم اشتغال سمنان در بخش صنعت و معدن بیش از ۳۸ درصد، در کشاورزی بیش از ۱۴ درصد و تولید ناخالص این استان با رقمی حدود ۱۸.۲ درصد مربوط به بخش کشاورزی و حدود ۲۲ درصد مربوط به بخش صنعت و معدن است.

ایرنا

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه