شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
جوابیه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان/ تأیید خبر مرآت در خصوص بکارگیری دختر استاندار سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
روابط عمومی استانداری سمنان با ارسال جوابیه نسبت به خبر مرآت در خصوص جذب دختر استاندار سمنان واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار مرآت، روابط عمومی استانداری سمنان با ارسال جوابیه نسبت به خبر مرآت در خصوص جذب دختر استاندار سمنان واکنش نشان داد. در این جوابیه، ضمن تأیید خبر مرآت در خصوص بکارگیری دختر استاندار سمنان در سازمان مذکور، توضیحاتی درباره نحوه بکارگیری وی ارائه شده است. متن این جوابیه را از نظر می‌گذرانید:

بسم الله الرحمن الرحیم

لَوْلَا إِذْ سَمِعْتُمُوهُ ظَنَّ الْمُؤْمِنُونَ وَالْمُؤْمِنَاتُ بِأَنفُسِهِمْ خَیْرًا وَقَالُوا هَذَا إِفْکٌ مُّبِینٌ؛  
                                        آیه ۱۲ سوره نور

الف) براساس ماده ۴۵ قانون مدیریت خدمات کشوری ، تمامی استخدام های دستگاههای دولتی و وابسته به دولت به دو صورت رسمی یا پیمانی صورت گرفته و دستگاههای اجرایی نیز صرفا از طریق مجاری قانونی و بر اساس ضوابط موجود ، حق بکارگیری افراد در پستهای سازمانی را دارا می باشند ، فلذا در پاسخ به مطلب ارائه شده در آن خبرگزاری در خصوص اشتغال به کار دختر استاندار محترم سمنان در یک سمت دولتی اشعار می دارد؛ این خبر کذب محض بوده و هیچ یک از صور استخدام حتی قراردادی (در قالب ماده ۳۲ قانون مدیریت خدمات کشوری) و نیز جذب بصورت نیروی شرکتی، در مورد نامبرده انجام نگردیده و ایشان با توجه به دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی معماری و نظر به سکونت کلیه‌ی اعضای خانواده استاندار محترم در استان، صرفا بعنوان یکی از نیروهای طرحی مورد نیاز این سازمان در قالب کارآموزی در طرحهای عمرانی ،آنهم بصورت موقت در این سازمان فعالیت داشته و هیچگونه ردیف استخدامی و ... در خصوص ایشان اعمال نگردیده است.
لازم بذکر است بکارگیری نیروهای  موقت طرحی امری رایج در سازمان مدیریت و برنامه ریزی بوده و همچنان نیز در حال انجام می باشد ودر حال حاضر نیز سازمان نیازمند بکارگیری نیروهایی تحصیلکرده در قالب طرح های هزینه درآمد خانوار شهری و روستایی ، نیروی کار ، صنعت ، فهرست برداری ۹۸ ، گذران وقت ، شاخص قیمت کالا و خدمات شهری و روستایی می باشد. که در این موارد همچنان با کمبود متقاضی مواجه هستیم.

ب) همچنین در خصوص انتقال یکی از کارکنان این سازمان به اداره کل محیط زیست ،  آنهم بدلیل ایجاد زمینه های لازم جهت بکارگیری فرد مورد اشاره در خبر آن خبرگزاری اعلام می نماید : این مطلب نیز اساسا کذب محض بوده و بیان موضوعات غیر مرتبط با یکدیگر اقدامی غیر اخلاقی و غیر رسانه ای است که حق پیگیری قضائی این موضوع از سوی این سازمان و اداره کل محیط زیست به قوت خود باقی می باشد . 

در پایان، توجه مخاطبان و فرهیختگان هم استانی را به این نکته مهم جلب می نماید که استاندار محترم سمنان با توجه به اخلاق اسلامی و تعهد سازمانی ، با انتقال محل سکونت و همراهی کلیه ی اعضای خانواده خود در این استان ، سعی در تقویت جایگاه و توسعه ی پایدار این استان نموده و جا دارد؛ عموم مردم استان و بویژه اصحاب رسانه و موثران ارجمند هم استانی نیز با حمایت و همراهی خود ، استاندار محترم سمنان را در تحقق برنامه ها و اهداف کاری یاری رسانند . 

روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان

انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه