تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

همزمان با روز جهانی موزه؛   
جمعه از موزه های استان سمنان "رایگان" بازدید کنید
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مسئول موزه‌های اداره کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان سمنان گفت: بازدید از موزه های استان سمنان در روز جمعه بیست و هشتم اردیبهشت ماه(روز جهانی موزه ها) رایگان است.

به گزارش مرآت، آرزو گلکار مسئول موزه‌های اداره کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان سمنان گفت: به مناسبت گرامیداشت روز جهانی موزه و هفته میراث‌‌فرهنگی، بازدید از تمامی موزه‌ها و اماکن فرهنگی ـ تاریخی تحت پوشش سازمان میراث‌فرهنگی رایگان است.

وی افزود: اجرای طرح بازدید رایگان از موزه‌ها با هدف ترغیب و تشویق عموم مردم برای آشنایی و بازدید از موزه‌ها و یادگار گذشتگان اجرا می‌شود.

گلکار تعداد موزه‌های فعال و زیر پوشش میراث‌فرهنگی استان سمنان را 11 موزه اعلام کرد و افزود: در حال حاضر موزه‌های "گرمابه پهنه" ،"مهر و سکه" و "موزه عمارت باغ امیر" در سمنان، "مردم‌شناسی"، "عرفان شرق" بسطام و "موزه‌آب" در شاهرود، موزه "عشایری ایل سنگسر" و "سنگ و فسیل" در مهدیشهر، "علم و صنعت" و "اقوام" در گرمسار و "تاریخ شهر دامغان" در استان سمنان فعالیت دارند.

وی تصریح کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته میراث‌فرهنگی، در موزه‌های استان سمنان در این هفته نمایشگاه و برنامه‌های فرهنگی و هنری اجرا می‌شود.

مسئول موزه‌های اداره کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان سمنان گفت: بیست و هشتم اردیبهشت ماه و هفته میراث‌فرهنگی فرصت مناسبی برای بازدید خانواده‌ها و اقشار مختلف به خصوص سالمندان و کودکان از موزه هاست.

بیست و هشتم اردیبهشت ماه، روز جهانی موزه و آغازین روز هفته میراث‌فرهنگی است.

شعار روز جهانی موزه امسال ،«ارتباط خلاق و نوین موزه‌ها، رویکردهای جدید، مخاطبان جدی» است.

انتهای پیام/ع

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه