تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

    مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان سمنان:
جشنواره ستارگان، فرصتی برای تربیت در روزهای کرونایی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
محمدرضا عرب پور از برگزاری جشنواره ستارگان خبر داد و گفت: این جشنواره در بستر فضای مجازی و با محتوای تربیتی اجرا خواهد شد.

به گزارش مرآت، محمدرضا عرب پور مسئول اتحادیه استان سمنان در جلسه برخط معاونین پرورشی و مدیران مدارس سطح استان به تشریح جشنواره ستارگان پرداخت.

وی عنوان کرد: متاسفانه شیوع ویروس منحوس کرونا بسیاری از تجمعات با برکت مثل کلاس های درس، نماز های جماعت مدارس، هیات های مدرسه ای، اردوها و... را تحت الشعاع قرار داده است.

مسئول اتحادیه استان سمنان ادامه داد: به طبع، چنانچه پیش بینی لازم در جهت ارتباط گیری با دانش آموزان در این ایام صورت نگیرد؛ موجب خدشه دار شدن فرایند تعلیم و تربیت دانش آموزان و اشکال در روند رشد اجتماعی دانش آموزان خواهد شد. 

عرب پور گفت: همانطور که میدانید ارتباط معلم و دانش آموز در مسیر رشد، تربیت و آموزش، قطعا به صورت چهره به چهره موثرتر می باشد، اما با توجه به اقتضای پیش آمده در کشور و جهان به سبب بیماری منحوس کرونا نمی توان امر آموزش، تربیت و تعامل را به طور کلی متوقف کرد و بایستی برای ایجاد بستر مناسب تدبیر نمود.

وی اضافه کرد: همین امر باعث شده است تا اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان طراحی ویژه ای بر بستر فضای مجازی جهت آموزش مهارت های اجتماعی، ارتباط تعاملی و همچنین بازی های تعاملی در قالب جشنواره ستارگان ویژه دانش آموزان پایه های هشتم و نهم را ارائه نماید.

وی افزود: دانش آموزان عزیز می توانند جهت بهره مندی از محتوای غنی و ارزشمند این جشنواره، با نصب پیام رسان ایرانی iGap در تلفن همراه یا سخت افزار آموزشی خود، با مراجعه به بخش آیلند و انتخاب گزینه جشنواره ستارگان در این جشنواره شرکت نموده و از برنامه ها و جوایز متنوع در این جشنواره بهره لازم را ببرند.

همچنین والدینی که دغدغه فعالیت های تربیتی فرزند خود را دارند نیز می توانند با مراجعه به بخش جشنواره ستارگان در نرم افزار iGap از محتوای تربیتی ویژه والدین و همچنین بستر ارتباط با مربیان امین اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان بهره مند شوند.

انتهای پیام/ن

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.