شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس ستاد انتخابات استان سمنان خبرداد؛    
ثبت نام ۹ کاندید در انتخابات مجلس استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس ستاد انتخابات استان سمنان بابیان اینکه در نخستین روز ۹ کاندید با مراجعه به فرمانداری‌ها در انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند، گفت: در بین ثبت نامی‌ها امروز یک زن نیز حضور داشت.

به گزارش مرآت، حبیب‌الله خجسته پور رئیس ستاد انتخابات استان سمنان ضمن بیان اینکه در اولین روز ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان از نگاه آمار ۹ نفر ثبت‌نام کردند، گفت: از این تعداد هشت نفر مرد و یک نفر زن بود که این افراد به فرمانداری‌های استان مراجعه و متقاضی ثبت‌نام در این دوره از انتخابات مجلس شدند.

او بابیان اینکه گرمسار با سه نفر بیشترین ثبت نامی امروز را به خود اختصاص داده است، افزود: در فرمانداری شهر‌های سمنان، شاهرود و دامغان نیز هرکدام دو نفر برای ثبت‌نام در نخستین روز پیش‌قدم شدند.

رئیس ستاد انتخابات استان سمنان بابیان اینکه افراد ثبت نامی می‌بایست دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر یا معادل آن‌ها باشند، ابراز داشت: بر اساس مدرک تحصیلی دو نفر از ثبت نامی‌ها دارای مدرک دکترا و مابقی کارشناسی ارشد داشتند.

خجسته پور بابیان اینکه جوان‌ترین متقاضی ثبت‌نام بین ۳۰ تا ۳۵ سال سن دارد، اضافه کرد: دو نفر در بازه سنی ۳۶ تا ۴۰ سال، یک نفر در بازه سنی ۴۱ تا ۴۵ سال، یک نفر در بازه سنی ۴۶ تا ۵۰ سال، دو نفر در بازه سنی ۵۱ تا ۵۵ سال و دو نفر نیز در بازه سنی ۵۶ تا ۶۰ سال بودند.

او افزود: ثبت‌نام متقاضیان در انتخابات مجلس به مدت یک هفته تا شانزدهم آذرماه ادامه خواهد داشت و کاندید‌ها می‌توانند در ساعات هشت لغایت ۱۸ هرروز به یکی از فرمانداری‌های حوزه انتخابیه در سطح استان سمنان مراجعه و ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه