تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
ثبت بیش از ۶۰ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان از ثبت بیش از ۶۰ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی این استان در ۶ ماه نخست سال ۹۹ خبر داد.

احسان منصورکیایی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در سمنان با اشاره به اهمیت استان سمنان به لحاظ دارا بودن یکی از شریان‌های مهم و پرترافیک کشور اظهار کرد: بر اساس نتایج استخراج‌شده از ۵۶ دستگاه ترددشمار نصب‌شده در محورهای مواصلاتی، در این مدت ۶۰ میلیون و ۲۵۵ هزار خودرو از محورهای استان سمنان عبور کرده‌اند.

وی با اشاره به مشکلات ناشی از ویروس کرونا، محدودیت‌های تردد ایجادشده و مراعات هم‌وطنان در کاهش سفرهای غیرضروری گفت: میانگین نرخ تردد در بزرگراه امام رضا (ع) در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۱ درصد کاهش داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان افزود: در ۶ ‌ماه نخست سال ۹۹ تعداد عبور وسایل نقلیه سنگین از محورهای استان، ۱۳ میلیون ۸۰۰ هزار وسیله بوده که حدود ۲۳ درصد کل تردد را به خود اختصاص داده است.

منصورکیایی با اشاره به اینکه سامانه‌های ثبت تخلفات عبور و مرور برای اعمال قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و کاهش تخلفات در طول محورهای بزرگراهی استان تجهیز شده‌اند، افزود: محور شریف‌آباد- ایوانکی با متوسط تردد ساعتی ۷۰۰ دستگاه وسیله نقلیه پرترددترین محور در استان سمنان بوده است.

انتهای پیام/

 

 

 

فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه