تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

    
تیم‌های مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال نوجوانان پسر کشور مشخص شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
چهار تیم راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال نوجوانان پسر کشور به میزبانی شهرستان دامغان در استان سمنان مشخص شد.

به گزارش مرآت، مجید خدابخش رئیس هیات والیبال دامغان، افزود: تیم های استان قم، چهار محال و بختیاری، فارس و سیستان و بلوچستان، از بین ۱۰ تیم حاضر در رقابت‌های والیبال قهرمانی کشور نوجوانان پسر به عنوان چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی هستند.

مجید خدابخش ادامه داد: دیدار نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی کشور ویژه نوجوانان پسر روز پنجشنبه ۲۰ تیر ۹۸ در سالن حمزه سیدالشهدا دامغان برگزار می شود.
خدابخش خاطرنشان کرد: تیم‌های قم و چهارمحال و بختیاری و تیم های فارس و سیستان و بلوچستان حریف یکدیگر در دیدارهای نیمه‌نهایی هستند و تیم های برنده به بازی نهایی مسابقات راه خواهند یافت.
وی به پایان کار نوجوانان پسر استان سمنان در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دسته سه کشور اشاره کرد و گفت: تیم والیبال نوجوانان پسر استان سمنان با ۲ پیروزی و ۲ شکست از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند و به مقام پنجم این دوره از مسابقات دست یافت.
خدابخش ادامه داد: تعداد ۱۸۰ والیبالیست نوجوان از استان های سیستان و بلوچستان، بوشهر، قم، اردبیل، سمنان، زنجان، چهار محال بختیاری، کردستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد در این مسابقات به رقابت پرداختند.
خدابخش افزود: این رقابت ها به مدت ۷ روز از ۱۵ الی ۲۱ تیر ۹۸ در سالن ۹ دی استادیوم حمزه سیدالشهدا دامغان در حال برگزاری است.
وی تصریح کرد: پس از مشخص شدن برندگان مرحله نیمه نهایی، بازی نهایی روز جمعه برگزار خواهد شد.

خدابخش گفت: در این مسابقات ۱۴ داور کار قضاوت را برعهده دارند که از این تعداد سه داور اعزامی از فدراسیون، سه داور منتخب استان سمنان و هشت نفر از دامغان در گروه داوری قرار دارند.
 

ایرنا

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.