تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

نماینده مردم گرمسار و آرادان خبر داد:    
تکمیل ایستگاه تبادلی قطار حومه‌ای گرمسار و مترو تهران
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده گرمسار و آرادان در مجلس با تأکید بر لزوم تکمیل ایستگاه تبادلی قطار حومه‌ای گرمسار و تهران گفت: با تامین زیرساخت‌ها می‌توان جمعیت شهرستان را به یک‌میلیون نفر افزایش داد.

به گزارش مرآت، غلامرضا کاتب در جلسه بررسی مشکلات حوزه مسکن و شهرسازی با بیان اینکه قطار حومه‌ای گرمسار سال ۹۴ به بهره‌برداری رسید، اظهار داشت: پنج درصد از این پروژه در حوزه راه‌اندازی ایستگاه تبادلی قطار حومه‌ای و متروی تهران تکمیل‌نشده است و پیگیری برای تکمیل آن در دستور کار قرار دارد.

وی افزایش سرعت ان تقال مسافران از گرمسار به تهران را هدف اصلی تکمیل این پروژه عنوان کرد و افزود: هزینه جابه‌جایی مسافر از گرمسار به پایتخت به حداقل می‌رسد و این امر نقش مؤثری در افزایش جمعیت این شهرستان و افزایش پذیرش دانشجو ایفا می‌کند.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس با بیان اینکه رشد جمعیت این شهرستان در دو سال گذشته هشت درصد افزایش داشته است، خاطرنشان کرد: جمعیت شهرنشین در گرمسار ۵۰ هزار نفر است که با اجرای طرح ایجاد شهر ریل پایه می‌توان این میزان جمعیت را به یک‌میلیون نفر افزایش داد.

کاتب با اشاره به اینکه توافقات با آموزش‌وپرورش برای واگذاری ملک‌های بلااستفاده در دستور کار قرار دارد، اضافه کرد: پروژه ۴۰ واحدی مسکن مهر گرمسار نیمه‌کاره باقی‌مانده است که باید به بنیاد مسکن خیر ساز واگذار شود تا گامی مؤثر در راستای خانه‌دار شدن افراد نیازمند در گرمسار برداشته شود.

وی گفت: با واگذاری این پروژه به بنیاد مسکن هزینه انتقال خدمات زیرساختی مانند آب، برق، گاز و هزینه‌های صدور مجوز شهرداری معاف می‌شوند.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه