تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
توسعه مبتنی بر منابع معدنی، نقشه راه توسعه شرق استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: توسعه مبتی بر منابع و ذخایر معدنی، نقشه راه توسعه شرق در استان سمنان می‌باشد.

به گزارش مرآت،علی تشنه دل در جلسه بررسی مشکلات واحد‌های تولیدی شهرستان شاهرود،گفت: نگاه و برنامه‌های ما در سطح کلان توسعه پایدار در استان است.

او با اشاره این نکته که باید به معادن شرق استان نگاه ویژه‌ای داشت، تصریح کرد: مزیت نسبی استان به تنهایی بخش صنعت نیست و باید در معادن بیش از گذشته سرمایه گذاری شود که توجه به این موضوع می‌تواند در منطقه تحول ایجاد کند.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اظهار داشت: شهرستان شاهرود از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های صنعتی و معدنی خوبی برخوردار است و یکی از اولویت‌های اصلی ما رفع موانع موجود در بخش زیربنایی است تا زمینه حضور سرمایه گذار در شرق استان بیش از پیش فراهم شود.

در این جلسه تعدادی از مدیران واحد‌های صنعتی عمده‌ترین مشکلات پیش روی تولید از قبیل امور زیربنایی، سرمایه گذاری، تسهیلات، عدم تامین مواد اولیه و غیره را مطرح و درخصوص رفع موانع موجود تبادل نظر شد.

دیدار با فرماندار شهرستان شاهرود، بازدید از واحد‌های تولیدی قند و شکر، کربنات لعل شاهوار، ذوب آهن، داروسازان فردوس آرا، سیم و کابل مغان و فولاد شاهرود و بازدید از اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان از دیگر برنامه‌های سفر سرپرست و معاونین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به این شهرستان بود.

انتهای پیام / 

 

 

 

باشگاه خبرنگاران

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه