شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معاون استاندار اعلام کرد: 
توسعه شهرک‌های کشاورزی و گلخانه‌ای در استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان از برنامه‌ریزی این استان به‌منظور توسعه شهرک‌های کشاورزی و گلخانه‌ای خبر داد.

به گزارش مرآت، حشمت‌الله عسگری در سومین جلسه کارگروه توسعه شهرک‌های کشاورزی این استان با اعلام این خبر اظهار کرد: توسعه کشت گلخانه‌ای یکی از مهمترین اولویت‌های این استان در بخش کشاورزی است.

وی از توسعه شهرک‌های کشاورزی و گلخانه‌ای به عنوان یکی از کلیدی‌ترین برنامه‌های توسعه‌ای در استان نام برد و افزود: جهادکشاورزی و دستگاه‌های ذی‌ربط موظفند با توجه به اهمیت موضوع، به صورت ویژه برای تحقق برنامه‌های این بخش و گسترش کشت گلخانه‌ای در استان برنامه‌ریزی کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان با اشاره به کمبود منابع آبی در کشور و استان خاطرنشان کرد: جلوگیری از هدر‌رفت منابع آبی و بهینه‌سازی مصرف آن در بخش کشاورزی، یکی از مواردی است که ضرورت اجرای طرح توسعه شهرک‌های کشاورزی و تقویت کشت گلخانه‌ای و توسعه کمی گلخانه‌ها را بیش از یش در این استان نمایان می‌کند.

وی از حمایت ویژه استان از سرمایه‌گذاران این بخش خبر داد و گفت: خوشبختانه از لحاظ تامین منابع و پشتیبانی مالی نیز در استان‌ مشکلی وجود ندارد و آمادگی داریم تا به سرمایه‌گذارانی که آورده مالی و طرح‌های اولویت‌داری در این حوزه دارند، تسهیلات ارزان‌قیمت اعطا کنیم.

عسگری بر لزوم حمایت فرمانداران از طرح‌های مرتبط با توسعه شهرک‌های کشاورزی تاکید و تصریح کرد: شهرستان‌های هشت‌گانه استان از ظرفیت خوبی در این بخش برخوردارند لذا از فرمانداران و ادارات جهادکشاورزی شهرستان‌ها خواسته شده همه توان خود را در راستای توسعه کشت گلخانه‌ای به‌کار گیرند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان بر ضرورت همراهی و سهیل‌گری شورای برنامه‌ریزی شهرستان‌ها با صاحبان طرح‌های این بخش تاکید و اظهار کرد: باید این شوراها به‌عنوان عالی‌ترین شورای تصمیم‌گیر این بخش در شهرستان‌ها، ضمن همسویی با صاحبان طرح‌ و ایده در راستای تحقق اولویت‌های هشت‌گانه توسعه استان گام بردارند .

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه