تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی:
توسعه راه‌های ریلی و هوایی استان سمنان در دستور کار قرار گیرد    
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه راه‌های ریلی و هوایی استان سمنان با هدف رونق اقتصادی استان سمنان در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش مرآت، سید حسن حسینی شاهرودی نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، راه‌های ارتباطی استان سمنان را از شاخص‌های مهم توسعه دانست و اظهار داشت: باید با توجه به جایگاه استان سمنان در بحث راه‌های ارتباطی کشور از ظرفیت موجود به‌درستی استفاده شود.

وی ایجاد راه‌های ارتباطی در استان سمنان به‌ویژه در بخش هوایی و ریلی را بسیار حائز اهمیت دانست.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی از دیگر مؤلفه‌ها و شاخص‌های توسعه استان سمنان را استفاده بهینه از ظرفیت 2 فرودگاه سمنان و شاهرود عنوان کرد و گفت: توسعه و تقویت زیرساخت‌های موردنیاز برای این فرودگاه‌ها باید در اولویت قرار گیرد.

حسینی شاهرودی با تأکید بر توسعه ریلی استان سمنان گفت: تسهیل در امور برای حضور سرمایه‌گذاران و‌ همچنین کاهش بروکراسی‌های اداری موجود در این حوزه باید در دستور کار قرار گیرد.

وی از تصویب مسیر ریلی شمال به جنوب با گذر از شهرستان شاهرود خبر داد و بیان داشت: مطالعات موردنیاز در این زمینه تکمیل‌شده است و قرار است در بودجه سال آینده در پیوست یک قرار گیرد.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: طرح مسیر ریلی شمال به جنوب با گذر از شهرستان شاهرود طرح ملی و فراملی است و موجبات رونق و‌ توسعه هر چه بیشتر استان را رقم می‌زند.

حسینی شاهرودی با اشاره به اینکه بودجه سال آینده با کسری قابل‌توجهی همراه است گفت: این کسری بیشترین تأثیر را در اعتبارات عمرانی خواهد گذاشت.

وی افزود: باید از ظرفیت بخش خصوصی برای اجرای پروژه‌ها به‌ویژه در حوزه عمرانی استفاده شود.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه