دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان خبر داد؛
توزیع۱۹ هزار بسته غذایی بین کودکان مبتلا به سوء تغذیه استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان از توزیع ۱۹ هزار بسته غذایی بین کودکان مبتلا به سوء تغذیه استان طی ۱۰ ماهه نخست سال جاری و با هدف مقابله با فقر خبر داد.

به گزارش مرآت، سیده فاطمه تقوی  در جمع خبرنگاران به میزبانی کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه ۱۹ هزار سبد غذایی بین کودکان مبتلا به سو تغذیه استان سمنان در ۱۰ ماهه سال جاری توزیع شده است، تاکید کرد: این سبدهای حمایتی با هدف مقابله سو تغذیه کودکان و مسائل مرتبط با رشد آنها با کمک خیران تأمین و توزیع شده است.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاران، درباره تعداد کودکان دچار سو تغذیه شناسایی شده از سوی کمیته امداد در سطح استان سمنان، افزود: یک هزار و ۸۷۵ کودک مبتلابه سوءتغذیه در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که بسته‌های مذکور بین خانواده‌های آنان توزیع می‌شود.

معاون کمیته امداد استان سمنان از ارائه خدمات حمایتی به‌صورت مشارکتی نیز خبر داد و ابراز داشت: در کنار بسته‌های ارزاق، ماهانه به‌صورت میانگین ۱۲۰ هزار تومان بن کارت خرید تغذیه به خانواده این کودکان ارائه می‌شود تا با آن شیرخشک و مواد غذایی مربوط به نوزادان تهیه شود.

تقوی گفت: والدین کودکان مبتلابه سوءتغذیه از طریق این بن کارت می‌توانند مواد غذایی موردنیاز کودکان خود را از فروشگاه‌های طرف قرارداد با کمیته امداد تهیه کنند.

وی با بیان اینکه کمک به رفع سوءتغذیه کودکان یک طرح مشارکتی و حمایتی بین وزارت بهداشت و کمیته امداد است، گفت: بخشی از کمک‌های مردمی و خیران در راستای تأمین هزینه‌های این امر مهم مصرف می‌شود.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.