دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
تور گردشگری غیرمجاز شاهرود به قشم توقیف شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان شاهرود از توقیف تور غیرمجاز گردشگری شاهرود به جزیره قشم خبر داد.

به گزارش مرآت، حمیدرضا حسنی روز دوشنبه به رسانه ها ابراز داشت: در پی تبلیغات غیرمجاز  فردی در فضای مجازی مبنی بر اجرای تور گردشگری به مقصد جزیره قشم، با بررسی‌های انجام‌شده تور مذکور فاقد مجوزهای لازم بود و با حکم دادستان شهرستان و هماهنگی نیروی انتظامی و اماکن عمومی از اجرای این تور جلوگیری شد.

وی جلوگیری از برگزاری این تور را در حفظ سلامت و امنیت شهروندان و حمایت از راهنمایان گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری دارای مجوز موثر دانست.

در شهرستان شاهرود هشت دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری فعالیت داشته و ۳۵ راهنمای دارای مجوز اجرای تورهای گردشگری نیز با این دفاتر همکاری دارند.

جزیره قشم در فصل زمستان همواره مورد توجه گردشگران از نقاط مختلف کشور قرار می گیرد و این در حالی است که مسئولان استان هرمزگان به خاطر خطر شیوع کرونا همواره مردم سراسر کشور را به پرهیز از سفر به این استان دعوت می کنند.

ایرنا

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.