تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس اداره منابع طبیعی دامغان:
توانمندسازی جوامع محلی در ۳ روستای دامغان اجرا می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس اداره منابع طبیعی دامغان از اجرای طرح توانمندسازی جوامع محلی در سه روستای این شهرستان خبر داد و گفت: هدف از این اقدام مشارکت مردم در حفظ منابع طبیعی است.

به گزارش مرآت، علی‌اکبر عباسی راد رئیس اداره منابع طبیعی دامغان ضمن بیان اینکه پروژه توانمندسازی جوامع محلی در سه روستای دامغان اجرا می‌شود، ابراز داشت: هدف از اجرای این پروژه ایجاد هماهنگی و همسویی دست‌اندرکاران حوزه‌های آبخیز در راستای مشارکت مؤثر و ایجاد زمینه‌های توسعه پایدار در حوزه‌های آبخیز است.

وی مناطق اجرای این پروژه را شامل روستاهای آهوانو، سرخده و اگره برشمرد و افزود: این پروژه در سال ۹۷ در روستاهای سرخده و اگره از زیر حوزه‌های حوزه آبخیز اگره آغاز و در سال ۹۸ نیز در روستای آهوانو از حوزه آبخیز آستانه شروع به کارکرد.

رئیس اداره منابع طبیعی دامغان بابیان اینکه برای اجرای این پروژه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از محل صندوق توسعه ملی سال ۹۸ هزینه شده است، ابراز داشت: پروژه توانمندسازی جوامع محلی با انعقاد قرارداد با شرکت‌های تخصصی و با به‌کارگیری تسهیلگران مجرب در سطح استان سمنان در حال اجرا است.

عباسی راد در ادامه تصریح کرد: پروژه توانمندسازی جوامع محلی فرایندی است که در آن نقش و دخالت دست‌اندرکاران و ذینفعان در انجام فعالیت‌های آبخیزداری موردتوجه بوده و ارتقای زمینه‌های انسجام سازمانی را برای انجام مدیریت مشارکتی تسهیل می‌کند.

وی افزود: دستیابی به کیفیت بهتر زندگی از طریق توسعه اقتصادی – اجتماعی و توانمندسازی جوامع روستایی به‌منظور افزایش مشارکت آنان در حفظ، احیاء و توسعه منابع طبیعی از اهداف و چشم‌اندازهای این پروژه محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه