تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
توانایی رهبری ویژگی یک کارمند عالی است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رهبری به معنای هدایت تیم از ابتدا تا انتهاست . شما اگر بتوانید رهبر خوبی در اداره یا شرکت باشید کارفرما از حضور شما استقبال کنید .

رهبری به معنای هدایت تیم از ابتدا تا انتهاست . شما اگر بتوانید رهبر خوبی در اداره یا شرکت باشید کارفرما از حضور شما استقبال کنید . سعی کنید با انرژی و انگیزه بالا و مسئولیت پذیری زیاد امکان رهبری گوشه ای از کارهای سازمان را بپذیرید . رهبری به معنای مسئولیت پذیری نیز هست تا شما با این تعهد  بتوانید سازمان را در جهت اهداف او به پیش ببرید و موفقیت هایی را برای آن رقم بزنید .

اگر توانایی این کار ندارید انتظار هم نداشته باشید که کارفرما از شما به عنوان یک کارمند عالی تقدیر کند و به شما حقوق بیشتر و یا پاداش های آن چنانی بدهد . مدیران و کارفرمایان عموما آدم های زیرک و باهوش اند و با هوش و ذکاوت به توانایی شما در رهبری سازمان خود پی می برند. آنها حتی از نوع رفتارهای اجتماعی و گفتارهای روزانه به درون شما راه می یابند و متوجه نقش و اهمیت شما درسازمان می شوند.

جان مکسول می گوید : توان رهبری آمیزه‌ای از مهارت‌های گوناگون است كه تقریبا می‌توان همه‌ی آنها را آموخت و اصلاح كرد. رهبران موفق هیچ‌گاه دست از آموختن برنمی‌دارند. فرایند آموختن هرگز تمام نمی‌شود و آموختن پیوسته، پیامد چیرگی بر خویشتن و پشتكار است.

کارمندی که هنوز آداب اولیه ارتباط های اجتماعی را ندارد و هیچ تلاشی برای ارتقای سطح دانش و آگاهی خود نمی کند نباید انتظار داشته باشد که هر سال که می گذرد شاهد شکوفایی رتبه های کارمندی باشد. او  در همه مراحل زندگی یک کارمند ساده و عادی خواهد بود که نتوانسته از تمام توانایی خود برای خلق ارزش های سازمانی استفاده کند .

 

  تغییر و تبدیل موقعیت کارمندی

برخی از افراد گمان می کنند که کارمند عالی بودن یک موهبت الهی است و برخی از افراد به صورت ذاتی این ویژگی رفتاری را دارند . و همین باور نادرست امکان رشد و تعالی او را از بین می برد .

همه افراد می توانند در هر شرایطی که مایل باشند قرار بگیرند . اگر امروز کسانی در رتبه های عالی مدیریتی قرار دارند نشانه باورهای درونی آنها به  توانمندی آنها بوده است . هیچ کس مادر زاد مدیر و کارمند عالی متولد نمی شود. زندگی خیلی از کارمندان عالی رتبه نشان می دهد که از  کارهای بسیار ساده شروع کردند و به رتبه های عالی اداری رسیدند اینها نشانه توانایی ذهنی و باور های درونی و انجام فعالیت های  مستمر آنها بوده است.

شما هم با هدف گذاری و برنامه ریزی می توانید جایگاه خود را از وضعیت فعلی به درجه عالی کارمندی برسانید و از مزایای عالی بودن در اداره خود بهره مند شوید.

شما باید همواره به فکر بزرگ شدن باشید. از موقعیت کنونی کارمندی باید به پله های بالاتر فکر کنید. شما می توانید با انجام درست تعهدات روزی مدیر شرکت خود شوید . الیزابت کلوزمور مدیر بخش بین الملل تبلیغات و مشارکت محصولات در شرکت Sprinklrروند تغییر و تبدیل  از یک کارمند به مدیر شدن را در یکی مقاله ای که در دنیای اقتصاد منتشر شده به خوبی نشان می دهد.

 

ده سال اول کار بسیار حائز اهمیت است؛ شما در این دوره مسیر کاری خود را پیدا و پتانسیل رشد کسب درآمد خود را تعیین می‌کنید. در واقع این دوره نشان می‌دهد که شما چقدر توانا هستید. افراد بسیاری هستند که با تلاش توانستند در این دوره از یک کارمند ساده تبدیل به یک مدیر موفق شوند.

الیزابت کلوزمور یکی از افرادی است که طی ده سال موفق شد از یک کارمند مبتدی به یک مدیر موفق تبدیل شود.

مهم نیست که کار شما چیست؛ همه ما باید از جایی شروع کنیم. مثل بسیاری از کارکنان دیگر، من هم به عنوان یک کارمند مبتدی و به عنوان یک دستیار در نشریه رودال شروع کردم. کار من این بود که به تلفن‌ها پاسخ دهم، فرم‌ها را پر و جلسات را سازماندهی کنم.

پس از آن، کار را در نشریه هرست شروع کردم. کار جدید من در خصوص شبکه‌های اجتماعی و رویکرد شرکت برای استفاده از رسانه‌های جدید بود. از آنجا، در بخش استراتژی کسب و کار اجتماعی شرکت Target جذب شدم و حدود شش سال پیش به عنوان یکی از مدیران استارت آپ Sprinklr آغاز به کار کردم.

امروز Sprinklr یک پلتفرم مدیریت مشتری موفق در جهان است. ما ۱۵۰۰ کارمند و ۲۰۰ مشتری مشهور چون Nike، مایکروسافت و مک دونالد در سطح جهان داریم و یک هدف با ارزش بیش از یک میلیارد دلار را در نظر گرفته‌ایم.

بنده اکنون جلسات بین المللی شرکت Sprinklr را برپا می‌کنم و با سفر به کشورهای مختلف جهان به مدیران شرکت‌ها کمک می‌کنم تا امور مربوط به مشتریان مانند بازاریابی، مراقبت از مشتری، تحقیق و توسعه و غیره را انجام دهند. این یک نقش شگفت انگیز است و من به داشتن این شغل افتخار می‌کنم. این موقعیت کنونی من نتیجه ۱۰ سال تلاش در کار است که با درس های زیادی برای من همراه بود.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه