تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

بعد از گلزنی در وقتهای اضافه؛    
تمجید روزنامه‌های قطر از محمدی/ او سرمربی ایسلندی را نجات داد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
روزنامه‌های قطر از مهرداد محمدی بازیکن ایرانی تیم العربی و گلزنی او در وقت‌های تلف شده بازی با ام صلال تمجید کردند و از وی به عنوان ناجی سرمربی العربی نام بردند.

به گزارش مرآت،   تیم فوتبال العربی قطر در هفته چهارم لیگ ستارگان در دیدار با ام صلال با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید. گل دوم العربی در دقیقه ۹۴ و با ضربه زیبای مهرداد محمدی بازیکن ایرانی به ثمر رسید.

روزنامه «العرب» قطر در گزارش کاملی که از هفته چهارم منتشر کرده است، از مهرداد محمدی تمجید کرد و از وی به عنوان بازیکنی یاد کرد که با گل دیرهنگام خود فشار را از روی «هیمیر هالگریمسون» سرمربی ایسلندی العربی برداشت.

العرب در بخشی از گزارش خود آورده است: «درواقع مهرداد محمدی ایرانی مهاجم جدید العربی ناجی این تیم محسوب می‌شود بعد از آنکه توانست با یک ضربه استادانه و شگفت انگیز در وقت‌های تلف شده به ام صلال گل بزند. محمدی در نقل و انتقالات تابستانی به جای مرتضی پورعلی گنجی هموطن خود به العربی پیوست و توانست توانایی‌های خود را تایید کند. او در مدت کوتاهی با تیم هماهنگ شد و انتظار می‌رود مهره ارزشمندی برای العربی باشد.»

همچنین روزنامه «الوطن» نوشت: «گل پیروزی بخش مهرداد محمدی در آخرین دقایق به ام صلال هیمیر هالگریمسون سرمربی ایسلندی را از شر اخراج که او را آزار می‌داد نجات داد بعد از آنکه هواداران العربی بعد از باخت به تیم السد خواهان برکناری اش بودند اما مدیریت باشگاه العربی در برابر فشارهای عمومی تسلیم نشد.»

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.