تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    استاندارسمنان:
تقویت نشاط اجتماعی مورد توجه شهرداران باشد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
علیرضا آشناگر گفت: تقویت نشاط اجتماعی برای شهروندان به خصوص کودکان و سالمندان مورد توجه شهرداران باشد.

به گزارش مرآت،علیرضا آشناگر استاندارسمنان در همایش شهرداران و دهیاران استان سمنان گفت: تقویت نشاط اجتماعی برای شهروندان به خصوص کودکان و سالمندان مورد توجه شهرداران باشد.

او اظهار داشت: استان سمنان بافت فرهنگی و تاریخی فراوانی دارد که تخریبی است و باید برای نوسازی این مناطق با راهکار‌های اصولی اقدام شود.

استاندارسمنان اضافه کرد: خدمات رسانی شهرداری سخت و پرهزینه است و این در حالی است که شهرداری‌ها یکسری درآمد ثابت و مستمر مانند عوارض نوسازی و افزایش سالانه هم دارند و با شرایط فعلی نمی‌توان با این درآمد شهرداری‌ها را اداره کرد و باید شهرداری‌ها به نگاه نو برای ایجاد درآمد جدید برسند.

او افزود: سمنان استان کم آبی است و در ۲۰ درصد وسعت استان زیست وجود دارد که در نوار شمالی است و ۲۰ میلیون نفر از مسیر این استان عبور می‌کنند و شهر‌ها باید از این فرصت برای جذب مسافر برنامه داشته باشند.

آشناگر ابراز داشت: اطلاع‌رسانی نکته مهم در جذب گردشگر است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد، شهرداران با رنگ، تزیین و زیباسازی با کمترین هزینه می‌توانند در شهر‌ها زیبایی خلق کنند و در طراحی المان‌ها، از معماری قوی تری استفاده کنند.

استاندار سمنان تصریح کرد: شهرداران برای آبیاری فضای سبز از آب آشامیدنی استفاده نکنند و حتما استفاده از تصفیه فاضلاب مورد توجه قرار بگیرد.

او افزود: طرح اقدام ملی برای ساخت مسکن از مطالبه‌های به حق رئیس جمهوری است و شهرداران نهایت همکاری را با مسئولان در اجرای بهتر این طرح داشته باشند.

آشناگر ابراز داشت: در دوره اول اوج شیوع کرونا ۵۲۰ نفر در استان سمنان بستری بودند و ۲ روز گذشته شیوع کرونا قدری در استان رو به افزایش است که لازم است مردم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی را بیش از پیش جدی بگیرند.

استاندار سمنان ادامه داد: سوم اسفند اولین نمونه‌های شیوع کرونا در استان دیده شد با همکاری بخش‌های مختلف کرونا با وجود شدت شیوع کنترل شد.

او گفت: ۵۹ نفر در استان سمنان در زمان حاضر به دلیل کرونا در بیمارستان بستری هستند.

آشناگر اضافه کرد: گسترش کرونا، کسب و کار‌های خرد و اقتصاد شهری را نیز تحت تاثیر قرار دارد که نتیجه این وضعیت بر درآمد شهرداری نیز اثر خواهد گذاشت و شهرداری‌ها نیازمند مساعدت هستند.

انتهای پیام /

 

 

 

 

 

باشگاه خبرنگاران

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه