شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معاون استاندار سمنان اعلام کرد    
تغییر ساعت کار ادارات استان سمنان از اول تیرماه
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان از تغییر ساعت کار ادارات استان سمنان از ابتدای تیر ماه ۱۳۹۸ خبر داد.

به گزارش مرآت، حشمت‌الله عسگری ، طی بخشنامه‌ای، ساعت کار ادارات استان را از ابتدای تیرماه ۱۳۹۸ و همزمان با آغاز فصل گرم تابستان اعلام کرد.

در این بخشنامه آمده است : با عنایت به درخواست و تاکید وزارت نیرو و مصوبه شورای معاونین استانداری سمنان مبنی بر ضرورت صرفه جویی و مدیریت  مصرف انرژی در فصل تابستان و با توجه به بررسی‌های لازم، ساعات کار اداری دستگاه‌های اجرایی استان از روز شنبه  اول تیرماه 98 تا اطلاع بعدی در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ لغایت ۱۳:۳۰ و روز کاری پنجشنبه از ساعت ۶:۳۰ لغایت۱۲:۳۰ تعیین می‌گردد . 

بدیهی است ساعات کار بانک‌ها و مراکز خدماتی و درمانی و اورژانس؛ تابع شرایط خاص خود بوده و طبق روال قبل خواهد بود .

  در ضمن رعایت مصرف انرژی مورد تاکید بوده و مقتضی است ضمن صرفه جویی در طول روز درساعات پایانی وقت اداری کلیه تاسیسات سرمایشی از مدار خارج گردد .

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه