شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس:   
تغییرات مکرر مدیریتی به ضرر توسعه سمنان/ انتصابات بر مبنای شاخص باشد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس گفت: تغییرات مکرر مدیریتی برای توسعه سمنان مضر است و انتصابات باید بر مبنای شاخص باشد.

به گزارش مرآت، احمد همتی با اشاره به تغییرات مکرر در بدنه مدیریتی استان سمنان در سالیان گذشته، با اشاره به تبعات این تغییرات کوتاه‌مدت که مانع توسعه استان می‌شود، بخشی از این تغییرات را ناشی از سوء مدیریت‌ها و ناهماهنگی‌ها دانست.

وی افزود: بعد از این، باید تلاش کنیم تا تغییرات به حداقل برسد و در آن موارد معدود نیز حضور مدیران کارآمد در استان سمنان بیشتر شود.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس به تغییراتی که شامل سطوح استانداری می‌شود، هم اشاره و تصریح کرد: همراه با تغییر استانداران، افراد منتخب مایل هستند تا با افرادی کار کنند که از نظر طیف فکری و روحیه به آن‌ها نزدیک‌تر هستند؛ اما به‌کارگیری نیروهای بومی همواره پیشنهاد می‌شود.

وی به امضای میثاق‌نامه‌ای که طبق آن نمایندگان استان سمنان حق دخالت بی‌مورد و غیرقانونی در عزل و نصب و مسائل بودجه‌ای و اداری استان ندارند، اشاره و تصریح کرد: بر مبنای این میثاق‌نامه، هدفمند پیش رفتیم و طی این مدت به‌ندرت پیش‌آمده که عمده نمایندگان استان خارج از شاخص‌ها عمل کرده و دخالت چندانی در پروژه‌ها و بودجه‌ها نشده است.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس افزود: در بخش مدیریت‌ها هم فعال پیش رفتیم و مدیران خوب شناسایی شدند و اولویت انتصاب نیز مدیران بومی باتجربه با شاخص علمی بوده است.

همتی با اشاره به عملکرد خوب مدیران بومی بیان کرد: تک‌تک این افراد طبق شاخص انتخاب شدند و مورد پذیرش استاندار و وزرا قرار گرفت.

وی بیان کرد: همه تلاش ما این است تا تصمیمات مربوط به انتصابات بر مبنای شاخص درست، قانونی و علمی باشد و این مسیر را ادامه خواهیم داد.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس تصریح کرد: اگر مدیری خوب کار می‌کند و عده‌ای به خاطر مسائل شخصی دنبال تخریب این افراد هستند، باید مانع این امر شد و رسانه‌ها باید در این زمینه همراه باشند.

فارس

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه