تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

 مدیرکل راه و شهرسازی استان:   
تعیین تکلیف مسکن مهر استان سمنان در دستور کار است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان بابیان اینکه دلایل تأخیر در طرح مسکن مهر در برخی نقاط استان اعلام خواهد شد، گفت: تعیین تکلیف مسکن مهر استان در دستور کار است.

به گزارش مرآت، حسین دهقان  مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان، با  بیان اینکه حسب دستور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار دلایل تأخیر در تکمیل طرح مسکن مهر در برخی از نقاط به‌زودی اعلام خواهد شد، گفت: تعیین تکلیف مسکن مهر در دستور کار است

وی بابیان اینکه پروژه‌های باقی‌مانده مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر استان سمنان می‌بایست به سرانجام برسند، افزود: مشکل اصلی در واحدهای مسکن نبود متقاضی است که مشکلاتی را برای تکمیل روند ایجاد کرده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان بابیان اینکه در کنار کمیت به مسائل فنی و کیفیت در تکمیل طرح مسکن مهر توجه می‌شود، ابراز داشت: تعیین و تکلیف واحدهای مسکونی مهر نیمه‌تمام به جدیت با همکاری دستگاه‌های اجرایی، تعاونی‌ها و غیره در دستور کار است.

دهقان اضافه کرد: گام نخست اجرای طرح اقدام ملی برای ساخت مسکن‌های جدید در استان سمنان با نام‌نویسی متقاضیان و اختصاص زمین انجام‌شده است.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.