شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
تعرفه عوارض شهرداری‌ها و دهیاری‌های سمنان «شفاف» باشد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون استاندار سمنان با بیان اینکه تعرفه عوارض شهرداری‌ها و دهیاری‌های سمنان «شفاف» باشد، گفت: اجرای قانون لازمه رفع مشکلات در حوزه تغییر کاربری اراضی باغی است.

به گزارش مرات،منوچهر فخری در ملاقات مردمی که در ساختمان شماره 2 استانداری سمنان برگزار شد اظهار داشت: قانون باید در اجرای طرح‌های مختلف عمرانی اعمال شود.

وی با اشاره به لزوم قانون‌مداری همه برای اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها در استان سمنان تأکید کرد: با ناقضان قانون و متخلفان در اجرای طرح‌ها برخوردی قاطع می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با تأکید بر لزوم رعایت قوانین از سوی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برای ارائه خدمات شهری و روستایی به مردم بیان کرد: شهرداری‌ها ملزم هستند تا نسبت به رعایت و اجرای قوانین مربوط به صدور پروانه‌های ساختمانی واحد‌های مسکونی نهایت توجه را داشته باشند.

فخری از بروز برخی مشکلات در فرایند صدور پروانه‌های ساختمانی در استان سمنان خبر داد و عنوان کرد: متقاضیان صدور پروانه ساخت واحد‌های مسکونی با مشکلاتی مواجه هستند که نیاز است شهرداری‌ها رفع مشکلات در این زمینه را در دستور کار خود قرار دهند.

وی شفاف‌سازی از سوی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را مهم‌ترین شرط حل مشکلات در این زمینه عنوان کرد و گفت: باید قوانین و مقررات در تعیین نرخ عوارض صدور پروانه از سوی دهیاری‌ها و شهرداری‌ها شفاف‌سازی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان با اشاره به اینکه نباید برای تغییر کاربری اراضی در استان سمنان هیچ‌گونه تخلفی صورت پذیرد افزود: تغییر کاربری اراضی باغی مستلزم اجرای قوانین و مقررات فنی و کارشناسی شده است.

 

 

 

منبع:تسنیم

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه