تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا در استان سمنان:
تعداد بیماران مبتلایان به کرونا در استان سمنان بالاتر از نرم کشوری است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
یحیایی به شناسایی تعداد زیاد بیماران مبتلایان به کرونا در استان سمنان اشاره داشت وگفت: تعداد این بیماران به نسبت جمعیت، بالاتر از نرم کشوری است.

به گزارش خبرگزاری مرآت، «حجت الله یحیایی» در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه تعداد بالای مبتلایان به کرونا در استان سمنان به معنای آلودگی بالا و بیش ازحد نیست گفت: این امر نشان از بیماریابی خوب مدافعان سلامت و سطح بالای فرهنگ و اعتماد مردم به نظام درمانی این استان است.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا در استان سمنان تصریح کرد:یکی از مواردی که طی چند روز گذشته در صدر خبرهای استان قرار گرفت و موردانتقاد فعالان خبری استان و عموم مردم واقع شد، اعلام آمار بالای بیماران شناسایی شده به نسبت جمعیت در استان سمنان بود.
وی بابیان اینکه این موضوع با اعلام نگرانی سخنگوی وزارت بهداشت از میزان ابتلاء در استان سمنان به اوج خود رسید ، افزود: سخنگوی وزارت بهداشت در ارتباط زنده ی تلویزیونی خود در بخش خبری ساعت ۱۴ امروز دوشنبه چهارم فروردین ماه ضمن بیان یک واقعیت کاملاً درست در آمارهای اعلامی از استان ها، سخنان مسئولان استان سمنان را نیز در این خصوص تائید کرد.
یحیایی با اشاره به اینکه تعداد بیماران شناسایی شده در این استان به نسبت جمعیت، بالاتر از نرم کشوری است ، اضافه کرد: این در حالی است که میزان بهبودی بیماران این استان نیز با رکورد ۷۴ درصد به سطح کاملاً امیدوارکننده و درخور توجه رسیده است.
وی بر لزوم رعایت توصیه های وزارت بهداشت و درمان تاکید داشت وافزود: مردم استان سمنان با رعایت مقررات پویش «#در_خانه_می مانیم» می توانند در امر مقابله با کرونا نقش آفرین باشند و مدافعان سلامت در استان را یاری کنند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه