تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

فرماندار مهدیشهر:    
تسریع در روند ساخت پایگاه امدادو نجات مهدیشهر ضروری است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرماندار مهدی‌شهر گفت : باید روند ساخت پایگاه امداد و نجات کوهستان مهدیشهر تسریع شود.

به گزارش مرآت،عبدالرضا میقانی فرماندار مهدیشهر با بیان اینکه تجهیزات و پایگاه‌های هلال‌احمر باید از امکانات به‌روز بهره‌مند باشند، گفت: این شهرستان نیز از گزند حوادث قهری و بلایای طبیعی مصون نیست و با توجه به اینکه راه عبور به سمت شهر‌های شمالی کشور است این به‌روزرسانی بیش‌ازپیش حائز اهمیت خواهد بود.

او افزود:با تسریع در ساخت پایگاه امداد و نجات کوهستان شهمیرزاد و همراهی هلال‌احمر و سایر دستگاه‌های اجرایی امیدواریم  این پایگاه را برای افتتاح طی ایام دهه فجر امسال به مرحله افتتاح برسانیم.

فرماندار مهدی‌شهر بابیان اینکه زمستان این مسیر با برف و کولاک بسیار شدید همراه است، ابراز داشت: باید کوشید تا نجات گران بتوانند در کمترین زمان ممکن و به‌موقع در این شرایط سخت امدادرسانی را انجام دهند که این مهم مستلزم ارائه امکانات مناسب است.

میقانی بیان کرد:علاوه بر آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه بحران در شهرستان ، توسعه تجهیزات و پایگاه‌ها راهی برای مواجه با این حوادث خواهد شد و هر چه این  امکانات افزایش یابد شاهد تلفات و خسارات کمتری نیز خواهیم بود.

او گفت: وضعیت پایگاه‌های امداد و نجات شهرستان باید موردبررسی قرار گیرد تا در صورت بروز بحران بتوانیم با کمترین چالش بیشترین خدمات را به مردم ارائه دهیم.

انتهای پیام / 

 

 

باشگاه خبرنگاران

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه