تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

دبیر نهضت سواد رسانه انقلاب اسلامی استان سمنان:
تربیت مدرسان توانمند از دستاوردهای نهضت سواد رسانه انقلاب اسلامی است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
جوادی‌پور گفت: باحضور گسترده افراد علاقمند در دوره‌های تربیت مربی سوادرسانه، مدرسان توانمند و باسابقه ای در سطح استان تربیت شده و مشغول فعالیت هستند.

به گزارش خبرنگار مرآت، ریحانه جوادی پور دبیر نهضت سواد رسانه انقلاب اسلامی استان سمنان با بیان اینکه نهضت سوادرسانه‌ای انقلاب اسلامی از سال 97 در سطح کشور آغاز بکار کرده است، گفت: از زمان شروع به کار این نهضت تاکنون توانسته‌ایم کلاس‌ها و دوره های آموزشی مفید سواد رسانه‌ای ویژه اقشار مختلف جامعه را برگزار کنیم.

جوادی پور در ادامه بیان کرد: معاونت آموزش فضای مجازی بسیج در رسالت خود دیده تا با برگزاری کلاس ها و دوره های مقدماتی و تخصصی سواد رسانه، سطح دانش افراد جامعه را بالابرده و آن ها را در برابر تهاجمات سایبری واکسینه کند.

دبیرنهضت سوادرسانه ی استان سمنان گفت: مهم ترین هدف شکل گیری و اجرای برنامه های آموزشی این نهضت در جامعه، برداشتن گامی موثر در جهت ارتقای سطح سوادرسانه عمومی افراد در جامعه است.

وی مطرح کرد: تاکنون بیش از 4 هزار نفر با تدریس مدرسان نهضت سوادرسانه ای آموزش های لازم را فراگرفته اند.

جوادی پور با بیان اینکه  دوره های آفلاین و آنلاین با موضوعات مختلف از جمله: خانواده و فضای مجازی، سوادرسانه عمومی، جنگ نرم و تکنیک ها و.. برگزار شده است، اظهار کرد: در نظر داریم تا این نهضت با کلاس های آموزشی خود در سطوح مختلف، تمامی افراد را نسبت به آموزش و اهمیت سواد رسانه آشنا کند.

 دبیرنهضت سوادرسانه ی استان سمنان ضمن تاکید بر اهمیت آموزش سوادرسانه در سطح جامعه عنوان کرد: باحضور گسترده افراد علاقمند در دوره‌های تربیت مربی سوادرسانه، مدرسان توانمند و باسابقه ای در سطح استان تربیت شده و مشغول فعالیت هستند.

وی ادامه داد: همه ی افراد، خواسته و یا ناخواسته در هر لحظه، با انبوهی از اطلاعات و هجمه‌های رسانه‌ای مواجه می‌شوند که باید خود را در برابر این آسیب ها واکسینه کنند.

جوادی‌پور در پایان تاکید کرد: متاسفانه مسوولین شبکه ملی اطلاعات در کشور به درستی نظارت کافی در حیطه فضای مجازی را ندارد که این خود یک تهدید بزرگ است.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.