تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 رئیس پلیس‌راه استان سمنان:
ترافیک در محورهای مواصلاتی استان سمنان روان است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه ترافیک در محورهای مواصلاتی استان روان است، گفت: محدودیتی دررفت و آمد بین‌شهری در هیچ‌یک از راه‌های استان وجود ندارد.

به گزارش مرآت، سرهنگ تقی کبیری در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه شهروندان باید به توصیه‌های وزارت بهداشت توجه کنند و در ایام تعطیلات از سفرهای غیرضروری بپرهیزند، اظهار داشت: ترافیک در محورهای مواصلاتی استان سمنان روان است.

وی بابیان اینکه محدودیتی دررفت و آمد از مسیرهای مواصلاتی استان وجود ندارد، خاطرنشان کرد: موردی از تصادف خاص منجر به فوت یا جراحت شدید در مسیرهای مواصلاتی استان در ۲۴ ساعت گذشته گزارش نشده است.

رئیس پلیس‌راه استان سمنان با تأکید بر اینکه در شرایط کرونایی بهترین روش پیشگیری از ابتلاء در خانه ماندن است، اضافه کرد: با توجه به کاهش میزان سفرها در این ایام با کاهش آمار تصادفات در جاده‌های استان مواجه هستیم.

کبیری با اشاره به اینکه خستگی و خواب‌آلودگی و سرعت 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه