شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

کاتب خبر داد:   
تخصیص 30 میلیارد ریال به مدرسه‌سازی در گرمسار و آرادان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده مردم گرمسار و آرادان از تخصیص 30 میلیارد ریال برای نوسازی و ساخت مدارس طی سال جاری در دو شهرستان گرمسار و آرادان خبر داد.

به گزارش مرآت، غلامرضا کانب در مراسم افتتاح دبستان مسلم بن عقیل در ایوان‌کی گرمسار اظهار کرد:  رشد جمعیت دانش‌آموزی در غرب استان بسیار قابل توجه است.

وی با بیان اینکه میزان مدارس تخریبی در گرمسار بیشتر است افزود: با توجه به روند روبه رشد جمعیت در غرب استان، نیاز این مناطق به مدارس جدید هم بیشتر احساس می‌شود.

وی از آموزش و پرورش به عنوان محور توسعه پایدار نام برد و گفت: با وجود تمام سختی‌ها و مشکلاتی که در مباحث بودجه ای داریم اما در سالیان اخیر توجه ویژه ای به بودجه آموزش و پرورش شده است به طوری که  در سال 97 سهم بودجه آموزش و پرورش به 11 درصد رسید.

نماینده مردم گرمسار و آرادان از افزایش بودجه آموزش پرورش در سال آینده خبر داد و افزود: برای سال 98 نیز بودجه آموزش و پرورش به 13 درصد افزایش یافته است که این امر نشان دهنده توجه دولت و مجلس به آموزش و پرورش است .

وی اظهار داشت: باید کمک شود تا آموزش و پرورش رسالت اصلی خود که پرورش و مهارت آموزی به دانش آموزان است را به نحو مطلوب اجرایی کند.

کاتب با بیان اینکه ما برای توسعه فضای اموزشی در شهرستان به روند رشد نوسازی اکتفا نکردیم ادامه داد: سعی کردیم با جذب خیرین بخشی از نیازهای آموزشی را مرتفع کنیم.

وی از احداث سه مدرسه توسط بنیاد برکت در شهرستان گرمسار و دو مدرسه خیرساز در ایوان کی خبر داد و گفت: یک مدرسه خیر ساز دیگر نیز در گرمسار در دست احداث داریم ضمن اینکه مجوز احداث دو باب مدرسه دیگر نیز اخیرا از مسکن و شهرسازی اخد کردیم .

وی با اشاره به چهلمین سالروز پیروزی انقلاب گفت: انقلاب ما بزرگترین حادثه قرن بوده است و بسیاری از کشورها از آرمان‌های والای انقلاب ایران الهام گرفتند.

کاتب با بیان اینکه مردم دنیا از ما درس آزادگی و ایستادگی آموختند، تصریح کرد : استراتژی نظام ما تا به امروز مقاومت و ایستادگی در برابر زیاده خواهی‌های جهانی بوده است .

ایسنا 

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه