دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان:   
تخریب ۵ فقره تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی و باغی آرادان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده یگان حفاظت امور اراضی کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از تخریب ۵ فقره تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی و باغی در آرادان روستای جلیل آباد خبر داد.

به گزارش مرآت؛ سرهنگ محمد فخیری فرمانده یگان حفاظت امور اراضی کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از تخریب ۵ فقره تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی و باغی در شهرستان آرادان (روستای جلیل آباد) خبر داد و گفت: با متخلفان تغییر کاربری در اراضی کشاورزی برخورد قاطع می‌شود.

او اظهار داشت: در اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری با هماهنگی با مقام قضائی تخریب تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی و باغی آرادان انجام شد.

سرهنگ فخیری بیان کرد: با توجه به اینکه مالکان این بناها، بدون اخذ مجوز لازم از جهاد کشاورزی شهرستان آرادان، اقدام به ساخت‌وساز استخر، بنا‌ها و دیوارکشی غیرمجاز در اراضی کشاورزی و باغی کردند؛ با همکاری عوامل انتظامی شهرستان و مأموران جهاد کشاورزی شهرستان، تمامی بنا‌های غیرمجاز تخریب و اراضی کشاورزی به وضع سابق بازگشت.

فرمانده یگان حفاظت امور اراضی کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان اضافه کرد: با تخریب این ۵ فقره تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی و باغی شهرستان آرادان، ۸ هکتار از اراضی کشاورزی آزاد و به وضع سابق اعاده شد.
فخیری با تأکید بر لزوم انجام فرایند‌های قانونی برای هرگونه احداث بنا با هر عنوان در اراضی کشاورزی گفت: از شهروندان تقاضا داریم قبل از هر گونه ساخت‌وساز در اراضی کشاورزی و باغی حتماً به مدیریت جهاد کشاورزی مراجعه و مشاوره لازم را اخذ کرده تا متحمل خسارت مالی نشوند.

او اضافه کرد: با توجه به حضور عوامل گشت حفظ کاربری در سطح اراضی کشاورزی و باغی، در صورت مشاهده ساخت وساز‌های غیر مجاز در اراضی کشاورزی و باغی، ضمن توقیف عملیات ساخت‌وساز، اقدامات قانونی نیز انجام و با متخلفین و متعرضین برخورد لازم خواهد شد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.