دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل بهزیستی استان سمنان خبر داد؛
تحویل ۱۸۵ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی در سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
علیرضا ایزدپور گفت: ۱۸۵ واحد مسکونی طی یک سال گذشته به مددجویان بهزیستی در استان سمنان تحویل داده شد.

به گزارش مرآت ،علیرضا ایزدپور مدیرکل بهزیستی استان سمنان در آئین افتتاح و تحویل مسکن به مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان سمنان که به‌صورت ویدئوکنفرانسی و هم‌زمان با سراسر کشور برگزار شد گفت: تأمین مسکن یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های این سازمان برای حمایت از جامعه هدف سازمان بهزیستی است و طی یک سال گذشته ۱۸۵ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی در استان تحویل شد.

او با اشاره به اینکه طی سال گذشته، ۱۷۶ واحد مسکونی تکمیل و تحویل‌شده است افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۹ واحد مسکونی در سمنان به مددجویان تحویل و برنامه‌ریزی‌شده تا پایان سال جاری ۱۰۰ واحد مسکونی دیگر نیز تکمیل و تحویل شود.

مدیرکل بهزیستی استان سمنان بابیان اینکه در پروژه ۹ واحدی که امروز به مددجویان تحویل شد، شش واحد سهم مهدی‌شهر، دو واحد سهم دامغان و یک واحد سهم سرخه است اعلام کرد: راهبرد تخصصی سازمان بهزیستی در چهلمین سال تأسیس این نهاد مردمی، ارائه الگویی در عرصه رفاه اجتماعی با شعار شفافیت، تحول خدمت، ارتقا سلامت در خانواده است.

ایزدپور از احداث پروژه ۴۸ واحدی برای مددجویان این استان خبر داد و گفت: این پروژه در قالب تفاهم‌نامه سه‌جانبه مسکن مهر بین بانک مسکن، اداره کل راه و شهرسازی و پیمانکار از سال ۹۰ آغازشده است.

او با اشاره به اینکه این پروژه سال گذشته به پایان رسید تصریح کرد: افرادی که در چارچوب این تفاهم‌نامه نسبت به ساخت مسکن برای آن‌ها اقدام شده است، معلولان و مددجویان تحت حمایت بهزیستی استان سمنان هستند.

انتهای پیام / 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.