دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
تحویل پارچه ۷۰۰ هزار عدد ماسک به مراکز تولیدی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان: پارچه ۷۰۰ هزار عدد ماسک با قیمت دولتی تهیه و به مراکز تولیدی تحویل شده است تا به قیمت مناسب ماسک تولید و به دست مردم برسانند.

به گزارش مرآت، سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی در نشست با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود افزود: بسیجیان با تعامل و هماهنگی با مراکز و خانه‌های بهداشت در راستای قرنطینه و غربالگری تلاش می‌کنند.
وی افزود: وظیفه بسیج کمک به کادر بهداشت و درمان است تا مشکلات مردم کاهش یابد.
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) با تشکر از بسیج جامعه پزشکی و فرماندهی و کارکنان سپاه ناحیه شاهرود در کمک و همراهی با کادر درمان اظهار داشت: در شهرستان شاهرود بسیجیان و پاسداران به صورت ویژه پای کار بودند و مراکز درمانی سپاه در سطح استان در تشخیص و استفاده از ظرفیت درمانی برای کمک به کادر درمان تلاش کردند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.