تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

معاون دادستان سمنان:
تحقیقات در خصوص پرونده توهین به مردم سمنان در حال انجام است/ اقدام اراذل علیه امنیت مردم، برخورد پشیمان‌کننده دادستانی را به دنبال خواهد داشت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون دادستان مرکز استان گفت: هرگونه اقدام اراذل و اوباش علیه امنیت مردم، برخورد پشیمان‌کننده دادستانی را به دنبال خواهد داشت.

زین‌العابدین حسام، معاون دادستان سمنان در حاشیه جلسه شورای جرائم خاص در پاسخ به پرسش خبرنگار مرآت درباره پرونده توهین اخیر به مردم سمنان اظهار داشت: در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و به یکی از شعب ارجاع شد و در مراحل تحقیقات در حال انجام است؛ مردم فهیم و عزیز استان‌های سمنان و مازندران، کار را به قانون واگذار کنند و از اعمال و رفتاری که سبب‌ساز توهین به مردم دو استان می‌شود، اجتناب کنند.

حسام در ادامه در پاسخ به پرسش خبرنگار صداوسیما، با اشاره به تصمیمات اتخاذشده برای برخورد قاطع با اراذل و اوباش گفت: امنیت، نظم و آرامش جامعه خط قرمز دادستانی و نیروی انتظامی است؛ لذا هرگونه اقدام علیه آرامش و امنیت جامعه، برخورد شدید و پشیمان‌کننده دادستانی را به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه با یادآوری موضوع کشف مزرعه بزرگ شاهدانه گفت: این مزرعه به قصد تولید مواد مخدر ایجاد شده بود؛ افرادی از یکی از استان‌های همجوار، زمین مذکور را با پرداخت مبالغ قابل توجهی اجاره کرده بودند و کشت شاهدانه انجام داده بود؛ در این ارتباط دو تن از متهمان نیز دستگیر شدند؛ تحقیقات مقدماتی پرونده در دادسرای انقلاب در حال انجام است و در پی شناسایی متهمین دیگر هستیم.

معاون دادستان سمنان افزود: کشاورزان در اجاره زمین‌های خود به افرادی که از دیگر استان‌ها مراجعه می‌کنند و قصد آن‌ها از اجاره زمین، بیشتر تأمل کنند؛ کشت شاهدانه به قصد تولید مواد مخدر جرم است.

  انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه