دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

معاون ارتباطی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان اعلام کرد :
تجهیز 80 درصد روستاهای استان به اینترنت سیار
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون ارتباطی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از تجهیز 80 درصد روستا های استان به اینترنت سیار خبر داد.

حمیدرضا فیروزیان، معاون ارتباطی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان در گفت و گو با خبرنگار مرآت درباره وضعیت اینترنت روستاهای استان گفت: استان سمنان در مجموع دارای 549 روستا و تعداد 307 روستای بالای 20 خانوار بوده که تا پایان سال جاری 80 درصد روستاهای بالای 20 خانوار از ایترنت سیار بهره مند خواهند شد.

فیروزیان  با بیان اینکه علت تاخیر در اجرای پروژه های زیرساختی  تحریم است اظهار کرد: تجهیزات مورد استفاده در استان سمنان اروپایی بوده و با وجود تامین اعتبارات لازم جهت خرید و اجرای این زیرساخت ها به خاطر تحریم های اروپا علیه ایران این پروژه ها با کندی پیش می رود.

وی با اشاره به اجرای فیبر نوری در استان افزود: با تمام سختی ها و شرایط تحریمی، 70 کیلومتر فیبر نوری با اعتبار 11 میلیارد ریال در استان اجرا شده و برنامه ریزی 19 درصد باقی مانده از روستاهای استان نیز صورت گرفته و تامین اعتبار آن انجام شده و با رفع مشکلات و واردات تجهیزات تمام مناطق برنامه ریزی شده تحت پوشش اینترنت قرار خواهدگرفت.

معاون ارتباطی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان با تقدیر از پیگیری های عباس گلرو، نماینده مردم سمنان،مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش نماینده مردم، تامین اعتبار تجهیز 44 سایت به مبلغ 440 میلیارد ریال انجام شده و در صورت تامین تجهیزات، نصب آن در کوتاه ترین زمان انجام خواهد شد.

فیروزیان با اشاره به عدم دسترسی روستاهای باقی مانده به اینترنت تصریح کرد: از میان روستاهای استان سمنان، 19 درصد روستاهای بالای 20 خانوار به اینترنت دسترسی ندارند که در سال جدید برنامه ریزی جهت تامین اعتبار آن انجام خواهد شد.

 
انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.