تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
تبادل افکار؛ در دستور کار سازمان تعزیرات حکومتی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل پیشگیری‌های اجتماعی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در خوانش جدید این سازمان، تبادل افکار به‌عنوان یک اصل در نظر گرفته شده است.

به گزارش مرآت، ویدا آزاد صبح امروز در در دیدار با حبیب‌الله خجسته‌پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان اظهار کرد: در خوانش جدید سازمان تعزیرات حکومتی، تبادل افکار به‌عنوان یک اصل در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: عمده هدف سازمان تعزیرات حکومتی، حمایت از حقوق مصرف‌کننده، بهبود فرصت کسب و کار و رسیدگی سریع و قاطع به تخلفات اقتصادی است.

مدیرکل پیشگیری‌های اجتماعی سازمان تعزیرات حکومتی ادامه داد: تلاش کرده‌ایم تا با رویکرد تعاملی و اجتماعی و بهره‌مندی از سرمایه‌های اجتماعی همچون صداقت، پاسخگوی دوجانبه به مردم و دولت داشته باشیم.

آزاد افزود: در گام اول، نخستین مرجعی که می‌تواند سازمان تعزیرات حکومتی را یاری کند، استانداری‌های سراسر کشور هستند و با هدف همسویی و بهره‌مندی از نگاه مسؤولان، تعامل مستقیم با استانداران و مجموعه استانداری‌ها در دستور کار این سازمان قرار دارد.

وی با بیان اینکه استقبال خوبی از برنامه‌های سازمان تعزیرات حکومتی در استان سمنان شده است، عنوان کرد: نگاه دغدغه‌مند مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سمنان به ارتقای دانش و آگاهی بانوان در این استان شایسته تقدیر و در خور توجه است.

مدیرکل پیشگیری‌های اجتماعی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه در برنامه‌های آموزشی این سازمان، آشنایی با فرآیند نظام خرید کالا و دریافت خدمات مدنظر قرار گرفته است، تصریح کرد: دوره‌های آموزشی این سازمان با نگاه تحرک‌بخشی و خودنظارتی در مردم ایجاد شده است.‌

آزاد تأکید کرد: سازمان تعزیرات حکومتی به‌تنهایی پاسخگوی مطالبات مردم نیست و می‌خواهیم مردم خود در این عرصه حضور یابند و با خودنظارتی از گسترش تخلفات اقتصادی بکاهیم.‌

وی با بیان اینکه استمرار برگزاری این کارگاه‌ها در برنامه سازمان تعزیرات حکومتی قرار دارد، گفت: در مجموع به این نتیجه رسیده‌ایم که با انجام گفتمان اغنایی و اجتماعی، تغییر نگرش و تقویت کنش در مردم ایجاد کرده و این فرهنگ را در کشور القا کنیم که سازمان تعزیرات حکومتی صرفاً برخورد خشن و قهری ندارد و برای انجام برنامه‌های فرهنگی نیز برنامه در نظر گرفته است.‌

مدیرکل پیشگیری‌های اجتماعی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه تاکنون در ۱۴ استان کشور حضور یافته‌ایم و ضمن دیدار با مقامات اثرگذار استان‌ها تلاش کرده‌ایم تا مبلغ نگاه جدید سازمان تعزیرات حکومتی باشیم، خاطرنشان کرد: از نگاه اثرگذار و بسیار مطلوب مسؤولان اجرایی استان سمنان به فعالیت‌های این سازمان نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

فارس

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه